Разделы:

Обнова-фест

Дозвілля

У Чернівцях пройде «Обнова-фест»

531

19:29, 7 Июнь 2016

Фестиваль відбудеться 19 червня у Чернівецькому обласному музеї народної архітектури та побуту.Обнова-фест, ЧернівціБуковинський молодіжний етнодуховний фестиваль «Обнова-фест» проводиться з 2008 року. За попередні роки його відвідали десятки тисяч гостей і він увійшов до числа найулюбленіших і найпопулярніших фестивалів у західній Україні.

Буковинців очікує багато хорошої музики.

На фестивалі виступить молодий чернівецький гурт «Марі Кюрі». Музика

«Марі Кюрі» — це погляд на різні речі з таких точок сприйняття, що дозволяють у повноті відчути їхню справжність. І не важливо, буденні це речі чи фантастичні, важливо те, що люди самі мають змогу створювати світ навколо себе.

Веселі, позитивні, драйвові, неординарні  Los Colorados виступатимуть наживо на «Обнова-фесті». Спочатку відомий у Тернополі, він здобув велику популярність у США, зокрема, завдяки виконанню відомої пісні Кеті Перрі «Hot N Cold»: кліп з виступом гурту передивилися в інтернеті понад 3,8 млн глядачів. У 2012 році їхній кавер на композицію «I Like To Move It» був заставкою під час трансляції футбольних матчів Євро-2012 на провідному німецькому телеканалі ZDF.

Закарпатський гурт «Триставісім» припливе на «Обнова-фест» через океан! Гурт «ДРУЖЕ МУЗИКО» чекатиме на Вас.

Хороша музика, цікаві майстер-класи, яскравий ярмарок, літературна сцена та ще багато цікавого обіцяють організатори фесту.

 

Джерело

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...