Дозвілля

У Чернівцях пройшли дитячі велоперегони

711

18:20, 20 Июнь 2017

У неділю, 18 червня, на території картингового майданчика відпочинкового комплексу “Халабуда” пройшли дитячі велоперегони “Юний Чемпіон”. Організатором виступила Чернівецька федерації велосипедного спорту з метою заохотити дітей до здорового способу життя.

фото 1

“Діти – це наше майбутнє, майбутнє спорту та велоспорту зокрема. Саме тому ми вже вчетверте організовуємо дитячі велоперегони, але цьогоріч вирішили вперше провести їх у більш масштабному форматі”, – розповів директор Чернівецької ОДЮСШ “Колосок” Анатолій Мельник.

фото 2

У велоперегонах брали участь дітлахи віком від 3 до 10 років. Заїзди формувалися по статях та вікових категоріях. У віковій категорії 3-4 роки серед хлопчиків здобув перемогу Полівода Ерік. Серед хлопчиків 5-6 років перше місце зайняв Стьопін Олександр, серед дівчат – Горбатюк Даша.фото 3

Волкович Евеліна та Войцишин Назар стали переможцями у віковій категорії 7-8 років. Серед найстарших перше місце здобув Артур Лукан. “Беру приклад зі свого старшого брата Павла, який сьогодні представляє Україну на міжнародній велогонці в Румунії”, – поділився мотивацією Артур.

фото 4

Усі учасники отримали дипломи від Чернівецької федерації велосипедного спорту, переможці – ще й медалі. Також діткам вручили подарунки від спонсорів заходу: сертифікати від медичного центру “Базисмед” та купони на знижку від комп’ютерного магазину “Level Up”.

фото 5

Генеральний спонсор, відпочинковий комплекс “Халабуда”, допомогав усім діткам, батькам та організаторам відновлювати сили після змагань – пригощав смачними гостинцями, а також подарував призерам сертифікати на безкоштовне катання на картингах.