Разделы:

собаки

Місто

У Чернівцях рахуватимуть бродячих собак за допомогою смартфонів

396

14:31, 7 Сентябрь 2016

Чернівчан запрошують взяти участь у акції з підрахунку безпритульнних тваринСобаки-путешественникиУ п’ятницю, 9 вересня, о 17.00 в Чернівецькій міській раді відбудеться координаційна зустріч для бажаючих взяти участь у акції підрахунку безпритульних тварин. Про це на прес-конференції у ратуші розповіли громадські активісти Марта Петращук та Василь Виноградов, повідомляє Чернівецький промінь.

Стати волонтером та взяти участь у проекті запорошують небайдужих до цієї проблеми чернівчан. Підрахунок безпритульних тварин триватиме три дні – з 9 до 11 вересня.

Від часу останнього підрахунку, який виявив у Чернівцях майже 3 тисячі безпритульних собак, минуло вже майже 1,5 року.

Для підрахунку, як і минулого року, Чернівці поділили на 100 секторів – по 25 секторів чотирьох кольорів, які не є сусідніми. Забезпечивши підрахунок хоча б секторів одного лише кольору, можна отримати дані, які дозволять оцінити ситуацію у всьому місту. Рахувати собак будуть з 7 до 9 ранку за допомогою паперових анкет волонтера або ж спеціальної програми, розробленою на основі міжнародної методики WSPA для смартфонів. Під час підрахунку волонтери суворо дотримуються правил. За допомогою мобільного додатку волонтери зможуть сфотографувати кожну побачену безпритульну тварину з gps міткою, зафіксувати її перебування та додати візуальний опис.

Зареєструватись для участі та обрати зручний сектор підрахунку можна за посиланням.

Або ж звернувшись до координаторів акції:
ГО «Захист тварин м.Чернівці» Гошовська Антоніна 0505709795
МКП «Притулок для тварин» Василь Виноградов 050 5156544

Отримати паперові анкети, дізнатись подробиці та правила підрахунку можна 9-го вересня о 17.00 завітавши в Чернівецьку міську раду (105 каб.) на координаційну зустріч для охочих взяти участь в цій акції.

 

Теги:

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...