Разделы:

ehIq21a5N4MyjRBRwHdg.r695x430

В регіоні

У Чернівцях родина перекуповує тварин, яких віддають на забій

42

10:22, 23 Июль 2019

Change

Найбільш цікаві новини

Дві жінки доглядають коней, віслюка, кіз і собак, пише Погляд.

У Чернівцях родина волонтерів викуповує коней, яких власники вирішили віддати на забій. Зараз у них на обійсті шестеро коней та чотири поні, а ще сім’я прихистила більше десятка кіз, собак та інших тварин, ідеться в сюжеті ТСН.

Трирічний Ворон живе у  Родигіних вже півроку. Колишній власник їхав за кордон і готувався коня забити – його викупили за 14 тисяч гривень.

— У фейсбуці кинула, що треба допомоги – зібрати кошти, бо через тиждень він може піти на бійню, — каже власниця коней Регіна Родигіна. Коли забрали коня, то вжахнулися: «Весь у заліпах, брудний, не могли його відчухати». Тепер він – улюбленець господарки, і розуміє її з напівслова.

Влітку тварини ввесь день пасуться на стадіоні ліцею. Закладу вигідно – не треба косити траву, а худобі воля. Галина Родигіна каже, що з дитинства любила коней, і першого купила школяркою в 11 років.

— У школу давали батьки грошей, три рублі, п’ять рублів, то я назбирала собі сто рублів та пішла купила лошака. Батьки кричали, де ти грошей взяла, я кажу – ви давали, — пригадує власниця коней. 15 років тому вона почала викуповувати коней, яких власники готували до бойні або знущалися з них. А ще у Родигіних живуть теж врятовані кози та собаки, а також віслючок.

Аби прогодувати усіх тварин, зарплатні глави родини не вистачає, тож його дружина і донька викладають верхову їзду та продають перегній. Утім, справлятись удвох з такою кількістю живності нелегко, аж тут нагодилася допомога – волонтери з міжнародного мовного табору. Вони підсоблятимуть іще кілька днів – приберуть стайні та розчистять територію для вигулу. А Регіна з Галиною уже пригледіли нового коня, якого хочуть забрати до себе.

Читайте також: Львів’янка намагалась вивезти дитину за кордон за хабар

Loading...
Загрузка...

Читайте также

Загрузка...