Разделы:

скачанные файлы

Місто

У Чернівцях студентам ЧНУ виготовлять id-картки зі знижками

310

11:58, 30 Апрель 2016

Новим проектом Профспілкової організації студентів університету є «Профспілкова id-картка студента ЧНУ». Про це повідомляється на сайті ЧНУ.
Rezedenciya-ChNUСуть проекту полягає у виготовленні для студентів, які є членами профспілки, іменних пластикових карток. «Профспілкова id-картка студента ЧНУ» є додатком до Квитка Члена профспілки та використовується у таких випадках:

1. У окремих випадках як замінник Квитка Члена профспілки. Картку слід пред’являти при зверненні у профспілку для отримання матеріальної допомоги, премії, пільгової путівки на відпочинок на морі, подачі анкети для отримання пропозицій щодо працевлаштування від»Університетського центру кар’єри», реєстрації для участі у профспілких спортивних та розважальних заходах, отримання знижки на студентські вечірки, які організовує профспілкова організація студентів та ін.

2. Як дисконтна картка. На даний час є більше 10 партнерів, які надають знижки для власників карток:

— Виготовлення міжнародного посвідчення особи і статусу особи, що навчається (International Student Identity Card) — 10%;
— сервісний центр із ремонт комп’ютерної техніки «-10%»;
— швейне ательє «-10%»;
— боулінг-клуб «-10%»;
— заклад швидкого хачування «-10%»;
— мережа магазинів цифрової техніки – до «-20%»;
— бізнес хаб – до «-50%»;
— магазин канфелярії – до «-15%»;
— навчання в автошколі – до «-8%»;
— відвідування футбольних матчів «-50%»;
— абонемент на користування спорткомплексом – до «-15%».

Оформити id-картку можна у профспілковій організації студентів Чернівецького національного уінверситету імені Юрія Федьковича за адресою: вул. Небесної Сотні, 4В, (позаду гуртожитку №6).

Кількість партнерів Проекту постійно збільшуватиметься.

Джерело

Теги:

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...