Разделы:

Фон

Транспорт

У Чернівцях транспорт 31 травня може зупинитися: перевізники вимагають підвищення тарифів

678

11:58, 17 Май 2016

На сесії Чернівецької міської ради, виступаючи перед депутатами, представник Асоціації перевізників повідомив, що з 31 травня вони мають намір припинити перевозити пасажирів.1Власники чернівецьких маршруток знову вимагають підвищити тариф на проїзд до 4 гривень, мотивуючи це подорожчанням пального. Місяць тому перевізники вже погрожували страйком, а з 11 квітня перестали перевозити пільговиків.

Представник Асоціації повідомив, що за перевезення пільговиків їм винні 510 тисяч гривень за минулий рік і також певну суму коштів за перший квартал цього року. Тому перевізники вимагають, щоб виконком підвищив тариф до 4 гривень, або, щоб міська рада з бюджету компенсувала різницю в тарифі.

Така позиція перевізників обурила депутатів. Зокрема представник фракції «Рідне місто» Віталій Михайлішин поцікавився звідки взялася цифра 510 тисяч. Його підтримав Іван Гончарюк з «Народного контролю». На жаль, представник перевізників не зміг обгрунтовано пояснити яким механізмом розрахунків була виведена ця сума.

В свою чергу, депутат від «Рідного міста» Володимир Бешлей зазначив, що згідно чинного законодавства будь-які страйкові дії заборонені, і нагадав міському голові, що після минулорічного страйку перевізників він обіцяв розірвати з ними угоди, але так цього і не зробив. Також Володимир Бешлей вкотре наголосив, що, вимагаючи підвищення тарифу, перевізники до цього часу не надали його економічне обґрунтування.

Джерело

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...