Разделы:

фестиваль рок-музики Informal Bukovina Rock Area

Події

У Чернівцях відбудеться фестиваль рок-музики Informal Bukovina Rock Area

741

13:29, 9 Июнь 2016

Фестиваль проходитиме 25-26 червня у парку ім. Ю. Федьковичафестиваль рок-музики Informal Bukovina Rock Area

25-26 червня 2016 року у Чернівцях у парку ім. Ю. Федьковича (фан-парк) вже втретє відбудеться рок-фестиваль Informal Bukovina Rock Area. Початок заходу о 15.00 годині.

Цьогоріч учасниками IBRA стануть: MORPHINE SUFFERING, Every Second Every Day, ForceOut, Space of Variations, Impera, The Paints Of Past Memories, The Cursed, The Part Of Friend, CRYOGENIC IMPLOSION, FARINHATE, Mortalium, SERIOUS CONTORE, Wasted Heroes, Crystal of Carpat.

Informal Bukovina Rock Area – молодий, набираючий обертів фестиваль важкої музики, який вже традиційно проводиться щороку в Чернівцях.

Засновниками та головними творцями цього музичного дійства виступає ініціативна група музикантів та творчих особистостей міста, які завдяки власному ентузіазму та пристрасті до музики дали початок фестивалю.

Головною ідеєю та ціллю є відродження та підняття на якісно новий рівень андерграундної культури регіону. Пріоритетним напрямком є розвиток та зміцнення зв’язків та відносин між музикантами по всій Україні, а також за її межами.

Джерело

Теги:

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...