Разделы:

IT-NEWS

Місто

У Чернівцях відкриють перший ІТ-кластер

943

16:45, 10 Май 2016

ІТ-кластер буковинських інноваційних технологій «Сluster bit» об’єднав 15 найперспективніших компаній та стартап проектів містапОфіційне відкриття та презентація першого ІТ-кластера  відбудеться 11 травня у Чернівцях. ІТ-кластер буковинських інноваційних технологій ім. Й. Шумпетера — «Сluster bit» об’єднав 15 найбільших та найперспективніших компаній та стартап проектів міста, що спрямовують свою спільну діяльність на розвиток Чернівців.

З кожним роком сфера інформаційних технологій в Україні стрімко зростає. Київ, Львів, Одеса, Луцьк відомі своїми ІТ проектами далеко за межами України. Чернівці не залишаються осторонь цього процесу та роблять впевнені кроки, що виведуть наше місто на якісно новий рівень у індустрії інноваційних технологій.

Саме з метою популяризації та розвитку у Чернівцях сфери ІТ була створена Асоціація «Кластер Буковинських інноваційних технологій імені Йозефа Шумпетера». «Сluster bit» — об’єднує однодумців навколо цікавих та перспективних ІТ-проектів для подальшої спільної роботи над їх втіленням у життя задля сталого розвитку Чернівців.

Ідею створення ІТ-кластера у Чернівцях зреалізовано у співпраці з міською владою. Офіційне відкриття ІТ-кластеру та підписання  Меморандуму про співпрацю відбудеться о 14.00 за адресою пр. Незалежності 129 (колишнє тролейбусне депо). До участі у події запрошують усіх зацікавлених у розвитку в Чернівцях ІТ-сфери, депутати, громадські активісти.

Джерело

Теги:

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...