Разделы:

українсько-канадський фольклорний ансамбль «Viter»

Місто

У Чернівцях виступить українсько-канадський фольклорний ансамбль «Viter»

1525

17:21, 28 Июнь 2016

Колектив виступить з нагоди 125-ї річниці переселення українців в Канаду українсько-канадський фольклорний ансамбль «Viter»Українсько-канадський фольклорний ансамбль пісні і танцю «Viter» виступить у Чернівцях. Відбудеться дійство 22 липня о 19.00 у оласній філармонії.
Українсько-канадський народний ансамбль «Viter» («Вітер») був заснований двадцять років тому у місті Едмонтон (Канада).
У своїх виступах колектив поєднує українське традиційне народне мистецтво з сучасними мотивами. Художнім керівником ансамблю є Таша Орисюк, балетмейстери – Теренс Вартон та Стефан Пахолок, керівник хору – Леся Погорецька.До Чернівців приїде українсько-канадський фольклорний ансамбль «Viter»
Колектив активно гастролює, популяризуючи українську культуру у світі. Виступи канадських українців із захопленням сприймали глядачі Бразилії, Аргентини, Хорватії, Угорщини та Австрії.

В Україні «Viter» успішно виступав вже чотири рази, зараз приїжджає з концертами вп’яте. З нагоди 25-ї річниці Незалежності України та 125-ї річниці переселення українців в Канаду Український народний ансамбль «Viter» дасть концерти в Івано-Франківську (13 липня), Чернівцях (22 липня), Вінниці (23 липня) та Києві (24 липня).

Джерело

Теги:

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...