Разделы:

che general

Місто

У Чернівцях встановили нові контейнери для сортування сміття

438

16:45, 28 Апрель 2016

У Чернівцях встановили першу партію нових сміттєвих баків для скла та картонуsmittevii bakСьогодні представники компанії «Укрвторресурси-Буковина» презентували журналістам і встановили жовті металеві контейнери-сітки на вулиці Руській у районі Гравітон.

«Під таке велике свято ми вирішили організувати захід із заміни контейнерів. Як це все починалося і проходило? Наша компанія працює в місті практично два роки. І приблизно півтори роки тому розмістили по всьому місту жовті контейнери, з великою наклейкою з описом, що туди можна викидати. Тому що в усьому світі розділяються відходи — органічні та неорганічні. Ми пішли таким же шляхом. Як показала практика, люди не особливо відреагували на це, і в ті контейнери, в які потрібно були викидати пластик і скло, люди викидали і органічні відходи. Таким чином, ми вирішили замінити пластикові закриті контейнери на контейнери-сітки, в яких буде видно, що туди потрібно викидати. У нас є великі сподівання, що чернівчани почнуть викидати туди пляшки і скло, і інші громадяни бачитимуть це і братимуть з них приклад», — розповів Андрій Паливода, генеральний директор компанії «Укрвторресурси-Буковини»

За його словами, найближчим часом компанія розмістить по місту 50 контейнерів.smittevii bak 3 smittevii bak 4 smittevii bak 2

«У відповідності до взятих на себе зобов’язань, компанія «Укрвторресурси-Буковина» почала замін контейнерів, які були призначені для роздільного збирання сміття. Компанія замінює їх на контейнери трохи іншого зразка, які, напевне, будуть спонукати місцевих мешканців відрізняти контейнери для певного виду вторинної сировини — папір, скло, пляшки та інші тверді відходи, — повідомив Сергій Погорений, директор департаменту житлово-комунального господарства. — У планах нашого комунального підприємства — проводити подальшу заміну по мірі їх закуплення. Для чого це робиться? Мабуть, потрібно населення привчати сортувати відходи, адже це — певні зобов’язання згідно відповідного закону «Про відходи», згідно з яким органи місцевого самоврядування повинні організувати цю роботу».

«Першим етапом передбачена заміна 50 контейнерів на території Першотравневої та Садгірської районних рад, які обслуговує підприємство. Поки всі контейнери не будуть замінені, ця робота буде продовжена. Зараз перша партія — ми почали з мікрорайону «Гравітон». Контейнери будуть розставлені у місцях збору відходів. Крім того, за нашої участі і за участі «Укрвторресурси-Буковини» пройде певна інформаційна кампанія, щодо стимулювання населення розділяти відходи вже на першому етапі — в пунктах їх збирання», — додав Погорений.

Джерело

Теги:

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...