Разделы:

maydanchyk 2

Місто

У Чернівцях встановлять чотири майданчики із вуличними тренажерами

1444

12:06, 27 Апрель 2016

Нові майданчики з вуличними тренажерами будуть на території шкіл, а один – у парку «Жовтневому»maydanchikУ листопаді 2015 та в лютому 2016 року управління фізичної культури та спорту Чернівецької міської ради здійснило дві закупівлі вуличного тренажерного обладнання на суму 286 тисяч гривень. Про це на своїй сторінці у соцмережі активіст Григорій Сорочан.

Управління визначило чотири місця, які пропонуються для встановлення вуличних тренажерів, а саме:

– територія стадіону ДЮСШ № 4 (вул. І.-Підкови, 18-А)
– територія ЗОШ № 28 (вул. Руська, 257-А)
– територія КП «Парк Жовтневий» (вул. П.Орлика, 4)
– територія ЗОШ № 33 (вул. Героїв Майдану, 152-А)

Спортивні тренажери планують встановити впродовж травня – червня після проведення підготовчих робіт для їх монтажу.

У коментарях до публікації чернівчани дивуються, для чого встановлювати тренажери на території ЗОШ №28, якщо поруч такий майданчик уже є. Однак радник міського голови Ірина Карімова повідомила – за кілька років інвентар зламали, і поремонтувати його неможливо.

«На Гравітоні справді стоять подібні тренажери. Але більшість з них пошкоджені і травмонебезпечні. Було зроблено запит щодо можливості їх ремонту. Однак з’ясувалося ,що це вже застаріла модель і ремонту не підлягає. Порекомендували їх демонтувати і використовувати для запчастин. Тому для розташування нових тренажерів обирали місця, які перебувають під певним наглядом, щоб вони не повторили долю оцих «бідолах», а більше часу прислужили чернівчанам», – написала Ірина Карімова.

Джерело

Теги:

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...