Разделы:

4

Місто

У Чернівцях збудують новий стадіон

2129

20:02, 15 Декабрь 2016

Сьогодні у Чернівцях міська влада урочисто заклала капсулу з нагоди початку будівництва нового футбольного стадіону.

Чернівці

Про це інформує прес-служба міськради.

Символічну капсулу з посланням для наступних поколінь урочисто заклали сьогодні на вулиці Головній, 265 у Чернівцях, де буде побудовано сучасний стадіон зі штучним покриттям, трибуною на 400 місць, електронним табло, адміністративно-побутовою будівлею.

Об’єкт зводиться за програмою УЄФА «Хет Трік» за кошти громади Чернівців та Федерації футболу України. Головний архітектор проекту – Віталій Жорін, генеральний підрядник – ТзОВ «АЛВІР-ТАНДЕМ» (м.Київ). Кошторисна вартість об’єкта – 19629,403 тис.грн. Завершення будівництва заплановане на ІІ квартал 2017 року. Метою будівництва стадіону є розвиток та популяризація футболу, створення об’єктів спортивної інфраструктури у Чернівцях. Це проведення спортивно-оздоровчих заходів, навчально-тренувальних занять та змагань з футболу. Від імені міського голови Олексія Каспрука та чернівецької спільноти заступник міського голови Олександр Паскар зачитав текст послання. Зокрема у ньому йдеться: «Віримо, що наші спільні зусилля подарують майбутнім поколінням чернівчан чудову арену, де відбудеться чимало яскравих і емоційних спортивних поєдинків, виростуть майбутні чемпіони та «зірки» спорту, утверджуватимуться славетні спортивні традиції Чернівців. Упевнені, що цей стадіон позитивно вплине на фізичну форму дітей і молоді, урізноманітнить спортивне життя чернівчан та гостей міста, допоможе розвивати і пропагувати футбол. Кожному, хто буде тут тренуватися, виступати за свою команду у матчах, здобувати перемоги і вболівати, щиро бажаємо щасливої долі та обов’язково досягти своєї мети у житті. Тож нехай кожне наступне покоління пишається здобутками попереднього, відчує нашу любов і піклування про Чернівці, впевненість в успішному майбутньому нашого міста. Крізь роки, звертаючись до вас, ми передаємо свої вітання і прохання гідно продовжувати розпочату нами справу, виховувати любов до спорту і здорового способу життя».

 

Довідково: Проектом передбачено: – влаштування грального футбольного поля розмірами 105,0х65,0м площею 7139,0м2 на різнофракційній щебеневій основі товщиною 65см ( на якій вкладається штучне покриття – синтетичний ворс, наповнений кварцовим піском та гумовою крихтою), обладнаній пластовим дренажем; – спорудження по контуру земельної ділянки підпірних стін (по верху підпірних стінок територія огороджується металевою сіткою, що монтується по металевих трубах до висоти 5,50 м від рівня грального поля); – будівництво адміністративно-побутової покрівлі; – влаштування інвентарних трибун для глядачів на 400 місць; – будівництво трансформаторної підстанції; – обладнання автопарковки на 14 авто; – обладнання громадської вбиральні на 3 кабінки. Проектом передбачається два входи на стадіон (основний зі сторони проїзду від вул. Головної). Інвентарні трибуни розділені на 4 різновеликі сектори і розміщені вздовж східної частини футбольного поля. Передбачається мощення та озеленення території.

 

Теги:

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...