Разделы:

diti

Місто

У Чернівцях зусиллями волонтерів відкривають перший реабілітаційний простір для дітей із розладами спектру аутизму

2987

16:57, 15 Ноябрь 2016

Відкриття відбудеться 16 листопада о 16:00 у реабілітаціному центрі “Особлива дитина”, що знаходиться за адресою бульвар Героїв Крут, 11а.

bca5c1cbeb8771af03faa5e0298dd3d5

Ініціативна група зібрала коштів на суму понад 200 тис грн для оплати навчання фахівців центру Прикладному аналізу поведінки АВА та для створення матеріальної бази для проведення АВА-терапії.

На сьогоднішній день проблема аутизму носить епідеміологічний характер. В Україні люди із розладами спектру аутизму залишаються поза соціумом частіше у зв’язку із порівняно молодим віком цієї хвороби, відсутністю інформації про цю хворобу, відсутністю спеціально підготованих фахівців та необізнаність. А через страх дорослих бути несприйнятими суспільством, у зв’язку з чим уникають психіатра та практично залишають своїх дітей без своєчасної кваліфікованої допомоги.

У Чернівецькій області нараховується біля 2000 дітей з розладами спектру аутизму та іншими затримками в розвитку. Існує багато програм навчання, терапії, спеціальні дієти, якими фахівці користуються в роботі з такими дітьми, але найефективнішим методом, який отримав наукове підтвердження тому, що зумів привести до значимих поліпшень у функціональній поведінці дітей з РСА та навіть зняття самого діагнозу є програма втручання, побудованої на принципах Прикладного Аналізу Поведінки (АВА).

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...