Разделы:

Новости

У ЧНУ відбудеться презентація «Коронація слова»

81

18:17, 31 Октябрь 2015

У понеділок, 2 листопада, о 13.00, у Червоній залі Чернівецького національного університету відбудеться презентація Міжнародного літературного конкурсу романів, кіносценаріїв, п’єс та пісенної лірики «Коронація слова».

Цього ж дня о 15.00, у Чернівецькому музично-драматичному театрі відбудуться прес-конференція та презентація Міжнародного літературного конкурсу романів, кіносценаріїв, п’єс та пісенної лірики «Коронація слова».
Організатори – Тетяна та Юрій Логуші, засновники «Коронації слова».

Запрошуються буковинці, які вже брали участь у конкурсі «Коронація слова» або надсилали свої твори чи лише планують їх написати. Презентації відбудуться у форматі вільного спілкування.
Будуть присутні переможці «Коронації слова» за 15 років:
Юлія Боднарюк – І премія 2001 року у номінації «Кіносценарії» («Візит до Папи») та переможець двох Гранд Коронацій: Гранд кіносценарії-2010 «Атестація» і  Гранд кіносценарії-2015 «У зоні недосяжності».
Богдан Коломійчук – І премія 2013 року «Небо над Віднем», спецвідзнака Гранд Коронація слова-2015.
Тетяна Белімова – перша премія 2014 року в номінації «Романи».
Василь Мельник – дипломант 2006 року в номінації «Кіносценарії» та 2013-го – в номінації «П’єси».
Анна Тарнава – спецвідзнака «Вибір видавця-2015».
Дмитро Сухолиткий-Собчук  –  І премія 2011 року в номінації «Кіносценарії» «Борода» (екранізовано), спецвідзнаки-2013 року в номінації «Кіносценарії для дітей».
Марта Шумілова-Лисякова – керівник театру естрадних мініатюр та публіцистики «ТЕМП», поставила п’єсу «Тоталізатор»  дипломанта «Коронації слова»-2012 Олександра Куманського.
Переможці поділяться досвідом та розкриють таємниці свого успіху.

Джерело: Чернівецький промінь

 

Теги:

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...