Разделы:

Чернівці

Місто

У мережі з`явився короткометражний фільм, знятий у Чернівцях

4154

15:00, 21 Ноябрь 2016

Фільм «Закон» — це історія про молодого інженера, який приїхав до Чернівців, аби полагодити збої в місцевій комп’ютерній системі.

У мережі з’явився корткометражний фільм «Закон», який знімали у Чернівцях.

Фільм — це метафорична історія про молодого інженера, який приїхав в невеличке містечко (Чернівці) полагодити збої в місцевій комп’ютерній системі. Пізніше з’ясовується, що він тут уже був та все полагодив, — розповіли учасники зйомок.

Сцени знімали у різних куточках Чернівців. Декілька епізодів відзняли у міській раді, облдержадміністрації, на Турецькій площі та інших вулицях нашого міста. Зйомки стрічки розпочались навесні.

«Окрема подяка учасникам масових сцен й всім, хто долучився до проекту. Фільм створений буквально за 10днів -від ідеї до постпродакшена. Ідейне натхнення оповіданням Андрія Кузменка(Скрябін) — «Місто, в якому не ходять гроші».
Синопсис: Молодий інженер приїзджає у місто налагодити систему і потрапляє у вир подій з дивними людьми і законами цього міста…», — написав на своїй сторінці у соціальній мережі оператор-постановник короткометражки Валерій Георгіян.

Режисер — Ігор Андроник
Оператор-постановник — Валерій Георгіян
Звукоінженер — Богдан Ченкалюк

Теги:

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...