Разделы:

поліція

Місто

У патрульній поліції Чернівців хочуть створити «паспорт міста», в якому вказуватимуться всі дорожні знаки

368

17:34, 5 Июль 2016

Патрульна поліція Чернівців взяалася активно вивчати законність розміщення дорожніх знаків у місті. Всі повідомлення про підозрілі знаки правоохоронці перевіряють і планують зробити «паспорт міста» з усіма дорожніми знаками Чернівців.

Про це на прес-конференції 5 липня повідомив начальник патрульної поліції Чернівців Олег Йосипів.

«На жаль, в нашому місті немає достатньої інформації про те, де і який знак мав би бути встановлений. Зараз ми спільно міською владою намагаємося вирішити цю проблему і хочемо зробити своєрідний паспорт міста, в якому буде зазначено, де і який знак мав би бути, де стоїть дійсно з дотриманням усіх вимог, а де вони встановлені самостійно й без будь-якого погодження», — зазначив правоохоронець.

Відповідаючи на запитання про законність встановлених знаків про заборону проїзду біля муздрамтеатру, а також на перехресті вулиць Руської та Української, поліцейський не заперечив можливості самовільного встановлення знаків

«Ми перевіримо чи дозволено встановлені знаки. Але я можу допустити, що дані знаки могли бути встановлені без будь-якого погодження. Якщо це дійсно так, вони будуть демонтовані обов’язково», — додав Йосипів.

Джерело

Теги:

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...