Разделы:

dtp

Місто

У патрульній поліції розповіли про місця, де у Чернівцях трапляється найбільше ДТП

1100

16:03, 19 Апрель 2017

У патрульній поліції Чернівців розповіли про місця концентрації ДТП — ділянки, де таких пригод трапляється найбільше.

дтп

Як розповідає старший лейтенант Управління патрульної поліції Чернівців Ігор Пастух, у відділі статистики УПП виокремлюють шість місць концентрації ДТП. Тобто ділянок, де аварії трапляються найчастіше.

При цьому, в розрахунок ідуть усі аварії, в яких водії зазнали матеріальних збитків та пошкодили авто, а не лише пригоди з потерпілими.

За словами Ігоря Пастуха, основні фактори, які впливають на дорожньо-транспортні пригоди в місті, – це проїзд на заборонений сигнал світлофору, ігнорування дорожніх знаків та невміння тримати дистанцію.

Вулиця Головна, 44-46
Місцем, де найчастіше трапляються ДТП у Чернівцях, є Головна, 44-46. Тобто, поблизу готелю Київ. Від Центральної площі водіям доводиться долати досить крутий підйом вулицею Головною. Тож, водії чинять зіткнення через недотримання дистанції, намагаючись якомога швидше подолати цю складну ділянку дороги.

Вулиця Гагаріна, 38
Наступною за кількістю аварій ділянкою є Гагаріна, 38 – залізничний вокзал. Там, за словами І. Пастуха, аварії також трапляються через недотримання безпечної дистанції руху. Ситуацію ускладнюють припарковані уздовж обох смуг автомобілі, а також зупинки громадського транспорту.

Перехрестя вулиць Головної та Комарова
Третім у списку є вокзал. Цього разу – автобусний. На перехресті вулиць Головної та Комарова також трапляється чимало аварій. Лише причина більшості аварій цього разу – порушення правил проїзду перехресть.

Перехрестя проспекту Незалежності-вулиці Небесної Сотні
Так само, як і на наступній ділянці: перехрестя проспекту Незалежності та вулиці Небесної Сотні.

Вулиці Героїв Майдану, 83-85 та Калинівська, 13-13А
Нарешті останні дві ділянки – це вулиця Героїв Майдану, 83-85 (поблизу кардіодиспансера), а також Калинівська, 13-13А (територія біля Калинівського ринку). На обох ділянках, за словами Ігоря Пастуха, водії чинять ДТП здебільшого через недотримання дистанції. Так, поблизу Калинки в години пік чималі затори. Тож, і зіткнення трапляються доволі часто.

Вулиця Галицький шлях
– Від себе додав би ще вулицю Галицький шлях. А саме – ділянку навпроти Ленківського ринку, – зауважує І. Пастух. – Там часто водії порушують правила дорожнього руху, виїжджаючи на смугу зустрічного руху та перевищують швидкість. Там трапляється чимало ДТП із потерпілими: наїзд на пішоходів, електроопору чи дерево, а також зіткнення автомобілів. Як підтвердження моїх слів – нещодавно на цій ділянці загинув молодий хлопець на автомобілі «Ауді-А4».

Місця концентрації ДТП у Чернівцях:
-Головна, 44-46 (поблизу готелю «Київ»).
-Гагаріна, 38 (поблизу залізничного вокзалу).
-Перехрестя вулиць Головної та Комарова.
-Перехрестя проспекту Незалежності та вулиці Небесної Сотні.
-Вулиця Героїв Майдану, 83-85 (поблизу кардіологічного диспансеру).
-Вулиця Калинівська, 13-13А (поблизу Калинівського ринку).

 

Джерело: molbuk.ua

Теги:

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...