Разделы:

Bez-imeni-161

Новости

«У вас – одне з найпрекрасніших міст світу. Без перебільшень», — Саакашвілі про Чернівці

67

20:16, 26 Февраль 2016

«Ви народились у лісі, чи в Чернівцях?»: Саакашвілі вражений, що в уряді не вірять у туристичний потенціал Україниш_700x467Вчора на Антикорупційному форумі в «Юності Буковини» глава Одеської ОДА назвав Чернівців одним з найпрекрасніших міст світу.

«У вас – одне з найпрекрасніших міст світу. Без перебільшень», — сказав Саакашвілі, та він здивований, чому в уряді не розуміють, що Україна має великий туристичний потенціал.

«Коли я був на Нацраді по реформах — там де сиділи багато посадовців, у тому числі, як ми знаємо, випускників вашого університету і жителів вашого міста, — я підняв питання: давайте розвивати туризм в Україні. Багато грошей і можливостей може прийти з туризму. У нас було 100 тисяч туристів у Грузії. Коли я став президентом, їх стало 26 мільйонів. І вони так наївно спитали, у тому числі й ваші земляки: «А що, хіба у нас є потенціал туризму?». Я запитую їх: «Ви де виросли – в лісі чи у Чернівцях?». Ну правда… До речі, ліс теж дуже туристичний у нас, поки його не вирубали повністю. І справді мова йде про те, що такий бренд – просто через цей бренд нас не можуть зрадити, якщо ми будемо просто краще це рекламувати», — сказав Саакашвілі.

Водночас він заявив, що в Грузії не було такого потенціалу щодо туризму, однак його створили штучно.

«У Грузії не було цих багатьох приміщень, ми їх вигадали. Ми намалювали – нібито були, але зараз ніхто не пам’ятає. А у вас є це. Ви сидите на цьому клондайку. Коли ми говоримо, що хочемо, аби Україну поважали, потрібно, щоб ми самі поважали свою країну і реально рекламувати свою країну», — додав він.

Теги:

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...