Разделы:

Новости

УКРАЇНЦІ ЗА ОКЕАНОМ

968

20:18, 28 Ноябрь 2015

vimage1Американський сенатор Марк Кірк і мер Чикаго Рам Емануель підтримали конкурс «Міс Українська Діаспора-2015», що відбувся 22 листопада. Вони надіслали листи підтримки та подяки організаторам конкурсу, повідомляє «VIDIA» – медіа-портал діаспори.

«Чикаго пишається своєю енергійною українсько-американською громадою, і цей конкурс є можливістю відзначити багатоманітний внесок української громади у розвиток нашого великого міста», — зазначив Рам Емануель.

Сенатор Марк Кірк висловив підтримку всім 15 конкурсанткам і наголосив, що він особисто й надалі буде підтримувати українську громаду в Чикаго.

«Конкурс Міс Українська Діаспора – це свято української культури, яке збирає разом тисячі американських українців. Ми пишаємося такою енергійною та динамічною українською громадою в Іллінойсі», – йдеться у листі сенатора.

Учасниці конкурсу «Міс Українська Діаспора» демонстрували на сцені дві колекції етновбрання від української дизайнерки Оксани Полонець, яка особисто привезла до Чикаго 30 національних костюмів і вечірніх суконь з вишивкою.

Зірковою гостею фінального шоу стала дзвінкоголоса красуня з українського Криму, срібна переможниця «Євробачення», солістка Ансамблю Збройних Сил України Злата Огневич.

До слова, серед тих, хто змагався за корону, були учасниці Майдану, а також аналітик з Уолл-Стріт, колишня студентка військового інституту тощо. Наша землячка Віталіна – студентка, вона вивчає англійську мову та журналістику. Батьки Віталіни мешкають у Несвої на Новоселиччині, де мають фермерське господарство.н

Джерело: БукІнфо

Теги:

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...