Разделы:

poezd

Транспорт

«Укрзалізниця» виділила додаткові потяги на свята

171

15:34, 23 Апрель 2016

На травневі свята і на Великдень у чернівчан є можливість скористатися додатковим потягом Одеса-Чернівці!

уыЯк передає rplyua.nete, на додаткові поїзди, які курсуватимуть у свята, квитки продаються в усіх залізничних касах України.

Окремо компанія вводить додаткові рейси відразу на сім поїздів за маршрутом Одеса-Чернівці, Черкаси-Львів, Одеса-Умань, Кременчук-Полтава-Київ, Одеса-Ізмаїл, Одеса-Вінниця та Костянтинівка-Одеса. На західному напрямку з 27 квітня по 11 травня буде введено 15 додаткових поїздів, зокрема з Києва до Ужгорода, Львова, Ковеля та Івано-Франківська. Також склади курсуватимуть із Запоріжжя до Львова, з Одеси до Львова, з Дніпропетровська в Івано-Франківськ, з Миколаєва в Івано-Франківськ і з Одеси в Ужгород. Десять додаткових складів з’являться на південних і центральних маршрутах країни. Як передали в прес-службі «Укрзалізниці», додаткову інформацію можна знайти на сайті компанії.

Варто зазначити, що напередодні Міжфракційне депутатське об’єднання «Буковина» звернулося з листом до керівництва «Укрзалізниці» із проханням призначити додаткові потяги сполученням між Києвом та Чернівцями. Та поки додаткового потягу між Києвом та Чернівцями так і не призначено.

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...