Разделы:

Жовтневий парк

Місто

В Чернівцях на арт-хакатоні представили майбутній парк «Жовтневий»

817

19:28, 12 Июнь 2016

У Чернівцях на території житлового комплексу «Водограй» протягом двох днів (11-12) червня триває арт-хакатон.

Мета форуму – розробити найоптимальнішу концепцію благоустрою південної частини парку»Жовтневий». арт-хакатон, Чернівці-Арт-хакатон – це дводенний брейншторминг, під час якого близько 40 архітекторів, геодезистів, дизайнерів працюють над концепцією благоустрою південної частини парку «Жовтневий», — розповідає співорганізатор заходу Сергій ТКАЧУК. – Вони пропонуватимуть свої ідеї щодо раціонального благоустрою парку, щоби потім не було таких проблем, скажімо, як по Алеї пам’яті воїнам АТО. Коли спочатку садять дерева, а потім розуміють, що для крон таких дерев потрібна втричі більша відстань і треба все пересаджувати. Тобто треба спочатку думати, а потім робити. Поки що це лише перший крок. Восени будемо шукати інвестиції.
За словами Сергія Ткачука, мета учасників арт-хакатону – зробити парк комфортним для відвідувачів і водночас не спотворювати його забудовами.
-Ми повинні застрахуватися від комерціалізації і забудови, — зазначає співорганізатор. – По суті, парк «Жовтневий» є єдиним серед усіх парків міста, який досі ще не нагадує цирк. Він таким і має зберегтися. Для нас ідеться лише про створення доріжок, освітлення. Для втілення кращих ідей шукатимемо гранти, також міський голова Олексій Каспрук пообіцяв, що з міського бюджету обов’язково на це виділять частину коштів.
Захід відбувся за ініцативи житлового комплексу «Водограй» та директора комплексу Василя Зазуляка. Учасники арт-хакатону також мали нагоду оглянути територію парку «Жовтневий» з даху висотного будинку, прогулятися парком та помилуватися світловим шоу на озері від компанії Expolight.aZzDUI4aYa4 geTlIjlZahA -E8bLotqKEQ 1465746160_13453228_1046802158706857_1508712940_o w9Pixk4a2Jg t7hLpIT-_UY -LOsun6oOaw

Джерело

Теги:

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...