Разделы:

16_04_1

Місто

В Чернівцях відбудеться перший в Україні рітейл хакатон

265

20:33, 12 Март 2018

17-18 березня у Чернівцях пройде рітейл хакатон.

9335d42fb28dd40233e1e040f2f9d0a6

Метою хакатону є розробка нових рішень та ідей для вирішення операційних проблем та бізнес завдань рітейлу. Хакатон створить платформу для комунікації між рітейлом та ІТ-розробниками.

Хакатон – це 36 годин кодингу в бібліотеці університету, 2 обіди, вечеря та сніданок, комфортна зона відпочинку (щоб подрімати кілька годин між роботою), напої та перекуси, тімбілдинг і багато досвіду та гарно проведеного часу.

Основний організатор події – технологічна компанія Datawiz.io, яка розробляє аналітичні сервіси для рітейлу та ресторанного бізнесу. Хакатон відбудеться за підтримки лідера серед маркетингових компаній – Nielsen.

Захід складатиметься з різних модуль-блоків: хакатон, спікер-сесія, виступи стартап команд та нагородження переможців. Експерти галузі, ангельські інвестори та успішні СЕО стартапів ділитимуться досвідом та експертизою з учасниками першого рітейл хакатону.

Білети можна придбати за посиланням: 2event.com/uk/events/1070420.

Довідка:

Рітейл – роздрібна торгівля.

Хакатон – захід, під час якого різні спеціалісти в галузі розробки програмного забезпечення інтенсивно і згуртовано разом працюють над розв’язанням якоїсь проблеми, або створенням нового додатку чи сервісу. Зазвичай хакатони тривають від одного дня до тижня.

Теги:

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...