Разделы:

alkogol

Місто

В Чернівцях петиція проти заборони продажу алкоголю вночі набрала необхідну кількість голосів

626

17:55, 23 Декабрь 2016

Заборона продажу алкоголю в нічний час спровокує появу нелегальних мереж виготовлення та збуту сурогатної продукції, — вважає автор петиції.

alkogolЕлектронна петиція на сайті Чернівецької міської ради проти заборони легального продажу алкоголю в Чернівцях з 23:00 до 10:00 набрала необхідні 250 голосів.

«Прошу не забороняти, продаж алкоголю в місті з 23:00 до 10:00 для всіх суб’єктів господарювання, які мають ліцензію на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями.

Щороку в Україні від алкоголю помирає 40 тисяч осіб. Цю страшну статистику ми можемо тільки збільшити шляхом заборони легального продажу ліцензійного алкоголю тим самим провокуючи продаж та вживання неліцензійного сурогатного продукту.

Переваги від обмеження продажу алкоголю в магазинах з 23:00 до 10:00 начебто очевидні. Але, замість сприяння впровадженню соціально орієнтованої та дружньої концепції розвитку міста, зниженню рівня дитячого п’янства та зменшення криміногенної ситуації в місті це спровокує появу нелегальних мереж виготовлення та збуту сурогатного алкоголю. А чернівчани дійсно варті того, щоби жити у спокійному, цивілізованому, європейському місті.

Також ілюзією є думка, що дане рішення дозволить зменшити обсяги споживання алкогольних, слабоалкогольних напоїв та пива. В Україні діє закон про заборону продажу алкогольних та слабоалкогольних напоїв особам до 18 років. А заборона продажу алкоголю з 23.00 до 10.00 сприятиме неконтрольованому виготовленню, продажу та вживанню алкоголю зокрема і неповнолітніми особами, а також погіршенню криміногенної ситуації в місті, Це збільшить рівень злочинності та смертності населення через отруєння. Такі висновки ми можемо робити, спираючись на історичний досвіт країн, які впроваджували «сухий закон»», – пише автор петиції Андрій Гулінський.

 

Теги:

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...