Разделы:

паспорт

Новости

В Чернівцях відкрили єдиний міський відділ Державної міграційної служби України

598

13:30, 14 Апрель 2016

Сьогдні ліквідували Шевченківський та Першотравневий райвідділи УДМС. Тепер чернівчан з адміністративних питань прийматиме Чернівецький міський відділ УДМС.чернівці

У мікрорайоні Гравітон, за адресою вул. Руська, 248М, відкрили єдиний міський відділ Державної міграційної служби України у Чернівецькій області. Натомість, представництва у Першотравневому та Шевченківському районах ліквідували. Відповідно, у новому центрі на Гравітоні чернівчани зможуть отримати ID-картки, змінити фото у документі та оформити закордонний паспорт громадянина України. Щоправда, оскільки садгірцям дістатися до Руської буде важко, відділ у Садгірському районі все ж залишили.

– У Садгорі ми залишили двох працівників, щоб люди не їхали з крайньої точки в іншу крайню точку, – пояснив в. о. начальника Чернівецького відділу ДМС України Ігор Тютюнник.

У новому приміщенні ДМС зможуть прийняти від 80 до 100 осіб одночасно. Але, як кажуть працівники служби, при максимальному напливі людей черг не уникнути. Для зручності чернівчан біля міського відділу міграційної служби зупинятимуться автобуси маршруту 26а. Втім, поки відповідної домовленості немає.

Джерело: Чернівецький промінь

Теги:

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...