Разделы:

12986688_832219336912022_1829432247_o

Дозвілля

В Чернівцях відкривається перший в місті Центр робототехнiки «BOTEON»

1355

13:55, 12 Апрель 2016

16 квітня за підтримки громадської організації «Фонд «Буковина інноваційна» відбудеться відкриття першого в Чернівцях навчального центру робототехніки «Boteon»центр роботехніки

«BOTEON» —  це навчальний центр, який пропонує якісний продукт і широкий асортимент з 4 рівнів навчання, об’єднаних єдиною ідеологією Learn Build Apply. Грунтуючись на фундаментльних науках — фізика, механіка, електроніка та програмування, математика — спеціалісти впроваджують в курс такі сучасні прикладні галузі, як Big Data, Internet of Things, Service Robotics, криптографія та шифрування даних, системи бездротової передачі даних та інше.

Програма Навчального центру спрямована на розвиток логічного мислення, навичок програмування і конструювання у дітей.

Діти навчаться конструювати та програмувати справжніх роботів, а також познайомляться з принципами сучасної біомедичної електроніки. Викладанню базових курсів з інформатики, схемотехніки і роботі з інформацією сприятиме формуванню інженерного способу мислення, придбання навичок для найбільш затребуваних, перспективних і добре оплачуваних професій, таких як програміст, розробник систем автоматики і робототехніки, інженер конструктор.

Під час презентації учасники матимуть змогу дізнатись:
— про місце робототехніки в сучасному світі і перспективи її розвитку;
— як дитина може стати творцем роботизованого майбутнього;
— учасників навчать створювати простого робота за 10 хвилин;
— відбудеться унікальна демонстрація робота жука, робота-гуманоїда «Дживко», робота із мультфільму «Воллі», доброго робота МК1, відбудуться перегони на мобільних платформах МК2.

Першим курсом, який буде запропонований для чернівецьких дітлахів, стане Курс «Biomedical Electronics», в рамках якого діти матимуть змогу дізнатися про будову та функціонування різних органів та систем організму, вивчать кілька типів датчиків, поняття струм, напруга, імпульси, розроблять простий біопротез. В кінці курсу передбачено сувенір – власноруч зібраний вимірювач пульсу.
Тут кожен матиме можливість абсолютно безкоштовно побачити справжніх роботів, дізнатися багато цікавого про них, з чого вони складаються та який принцип їх роботи.

На відкритті чекають дітей віком від 9 років, їх батьків, друзів.центр роботехніки

Також запрошуються діти на навчання за захоплюючими програмами: біоніка і мехатроніка, основи робототехніки, розумний будинок і інтернет речей, ЗD моделювання та ЗD друк.

Реєстрація на майстер-класи обов’язкова — Зареєструватись на майстер-клас

Отже, 16 квітня всіх, кого цікавлять IT і Hi-Tech індустрії чекають за адресою: м. Чернівці, вул. О.Кобилянської, 47, Чернівецька обласна універсальна наукова бібліотека ім. М.Івасюка, тренінговий центр

Детална інформація за телефонами: (098) 948 97 98, (099) 171 81 29,
e-mail: [email protected]

Довідково:

Навчальні центри «BOTEON» представлені партнерами-франчайзі, філіями та представництвами в 6 містах України. Програма завжди відповідає найактуальнішим напрямками IT і Hi-Tech індустрії, а кількість випускників за чотири роки роботи перевищило декілька тисяч чоловік.  Центри формують в своїх випускників інженерний спосіб мислення з глибоким розумінням фізичних і логічних процесів сучасної електронної і комп’ютерної техніки.

 

 

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...