Разделы:

Новости

Вартість проїзду 4 гривні?

185

12:58, 14 Февраль 2016

В Чернівцях чергова конфліктна ситуація. Водії, пільговики і влада.: хто постраждає найбільше?

Неодноразово відбувалися неприємні ситуації, коли водії не хотіли перевозити пільговиків безкоштовно і вимагали від них оплату за проїзд. Вочевидь, здаватися перевізники не збираються. На теперішньому етапі вони готові згодитися на перевезення усіх пільговиків, але й підняти ціну за проїзд до рівня 4-рьох гривень. Тобто за пільговиків розраховуватися будуть звичайні пасажири? Чи як?

Конфлікт щодо цін за проїзд триває понад рік, але досі не знайшлось логічного його завершення. Коли ціна сягнула 3-рьох гривень, водії були зобов’язані надати владі вивчений пасажиропотік та ціну реальної вартості проїзду. Чому це досі не виконано, а думки водіїв крутяться щодо чергового підвищення ціни?

Водії не можуть власноруч підвищувати ціни, а влада повинна перш за все оцінювати становище самих пасажирів. Потрібна оптимальна оцінка заробітних плат людей, які щодня їдуть громадським траом. Те,  що ціни на продукти зросли ледь не вдвічі й зараз чернівчанам нелегко зводити кінці з кінцями. Чернівці – це не столиця, не велике місто, де відстань маршрутів велика.

Отож, говорити про потребу в підвищенні цін за проїзд немає сенсу. Якщо оцінка влади буде об’єктивною – ціна залишиться такою, якою є зараз.

Джерело: vsemisto

 

 

Теги:

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...