Разделы:

хенд мейд чернівці

Ярмарок

«Весняний фортель-2016» вже цих вихідних в Чернівцях

449

14:58, 18 Май 2016

Ярмарок хенд-мейд виробів відбудеться 21-22 травня в Чернівцях.Хенд мейдНа вихідних у Чернівцях відбудеться традиційний, уже четвертий ярмарок хенд-мейд виробів «Чернівецький весняний фортель – 2016».
Акцію проводить громадська організація «Народна допомога», яка надає соціальні послуги бездомним, бідним, тривало безробітним людям. Захід триватиме два дні — 21-22 травня, з 12.00 до 21.00, на вже звичному місці – вул. Ольги Кобилянської, територія між РАГСом та Собором.
На ярмарку свої найкращі витвори представлять художники, митці, творчі та талановиті люди. Серед величезного різноманіття виробів: в’язані та шиті іграшки, подарункові вироби, декупажні роботи, чисельні види прикрас, натуральна косметика та мило ручної роботи, корисні та смачні солодощі…

«Участь у заході безкоштовна. Однак, як і в минулі рази, ми просимо учасників за можливості та враховуючи результати продажів пожертвувати певну частину від заробітку (на ваш розсуд) на потреби бездомних людей, якими опікується наша організація. Цього разу актуальною проблемою для нас є кошти на медикаменти та дезінфекційні засоби для нашого закладу, в якому живуть бездомні люди.
Обіцяємо багато цікавих сюрпризів та несподіванок», — пишуть організатори.

Джерело

Теги:

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...