Разделы:

корабель

Культура

Відпочиваємо в Чернівцях — 12-13 березня

692

13:45, 11 Март 2016

Концерт «Мелодійний діалог»

Мелодійний діалог вестимуть Ярослав Гамаль та Юлія Чампела. У програмі твори П’яццоли, Баха, Вівальді та інші.органний залДе: Зал органної та камерної музики Чернівецької філармонії (вул. Українська, 30)

Коли: субота, 18.30

Музична комедія «Малюк»

Легка французька комедія, яскрава, видовищна музична сучасна вистава про кохання. Синочкові керуючого велосипедної фірми набридло вчитися – він хоче одружитися. Грізний татусь погрожує відправити його в далеку колонію. Але вже пізно: у нього з’явився малюк, про що з милою посмішкою повідомила чарівна Лулу. Як приховати від тата появу малюка, де взяти гроші, щоб відкупитися від Лулу?малюкДе: Чернівецький музично-драматичний театр імені Ольги Кобилянської (пл. Театральна, 1)

Коли: субота, 18.30

Лідер та вокаліст гурту «Фіолет» з сольним проектом «Колос»

Сергій Мартинюк, він же Колос, лідер та вокаліст ФІОЛЕТу, в рамках свого сольного проекту вирушає в тур Україною та близьким зарубіжжям. У туровому списку близько 30 міст, серед яких заплановані як обласні, так і деякі районні центри України, а також декілька білоруських міст включно з Мінськом. Всеукраїнський тур сольного проекту Колоса відбуватиметься в новому для проекту форматі піаноакустики. Відтак, цього разу до проекту долучився ще один музикант ФІОЛЕТу – клавішник Петро Свіст, з яким створювалася нова за звучанням програма. Вхід: 90 грн, передпродаж — 70 грн.колосДе: Рок-бар Boroda (вул. 28 червня, 33)

Коли: субота, 20.00

Концерт гурту Gamardah Fungus

Музика проекту Gamardah Fungus — це суміш меланхолійної електроакустики та повільного ембієнту, оздоблених мікроскопічними шурхотами та ритуальними інтерлюдіями. Проте на концертах артисти заходять далеко за межі стилів і жанрів, експериментуючи з інструментами та заграючи з підсвідомістю слухача. Перші 10 квитків можна придбати по 40 гривень.концертДе: зал Георга Дроздовського (вул. Кобилянської, 53)

Коли: субота, 20.00

«Зиму проводжаймо – весну зустрічаймо» в Чернівцях

У програмі свята: ярмарок продукції ресторанного господарства, напоїв, кондитерських і хлібобулочних виробів, розважальні та культурно-мистецькі заходи. Про це повідомляють у прес-службі Чернівецької міськради. З пропозиціями щодо участі у ярмарку буковинці можуть звертатися в департамент економіки Чернівецької міської ради.масляна

Де: Соборна площа

Коли: неділя

Комедія «Кохання у стилі бароко»

Кумедна історія про те, як Степан оббрехав свого хазяїна, перетворивши його на опудало. Як графиня стала служницею і як господар перетворився на псаря. Усе – заради кохання. Постановка – розважальна з вишуканими костюми української шляхти XVII століття.кохання у стилі барокоДе: Чернівецький музично-драматичний театр імені Ольги Кобилянської (пл. Театральна, 1)

Коли: неділя, 18.30

Свято Колодія і спалення «баби»

Колодій, Масниця, Масляна, Запусти, Пущення, Сиропуст, Сиропусний тиждень, Сирна неділя, Бабське свято, Загальниця, Ніжкові заговини – такі, зокрема, назви мало тижневе свято в пору весняного пробудження природи, коли починався новий цикл залицянь і пошуків пари з метою продовження роду. Основною стравою на Масляну в багатьох регіонах є млинці, які печуть щодня з понеділка по неділю.свято КолодіяДе: Соборна площа

Коли: неділя

 

 

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...