Разделы:

Культура

Високосний 2016 рік — що він нам принесе

2037

17:16, 30 Декабрь 2015

Високосний або переступний рік вперше з’явився у Юліанському календарі і має 366 днів. У такому році місяць лютий має не 28, а 29 днів — (29 люте — Касіянів день). Причиною запровадження такого дня є той факт, що повний оберт навколо Сонця Земля робить більш, ніж за 365 днів. Через що виникла проблема зсуву дат. Всього лише на один день більше ніж у звичайному році, а скільки ж забобонів та повір’їв пов’язано з переступним роком. Давайте розберемось що ж потрібно зробити в 2016, а від чого варто утриматись!

Ще з давнини говорять, що у “особливому” році урожай гірший, удача в нових справах супроводжує менше, а ступати на весільний рушник ступати взагалі заборонено.2 Згідно з повір’ям, більшість шлюбів, укладених у цей час, приречені на невдачу. Хоча, за всі роки існування цього переконання, жодного разу не знайшлося ніякого підтвердження. Далеко не кожен знає, що на Русі високосний рік вважався роком нареченої, адже саме один раз на чотири роки наречена могла сама обрати до кого свататись, а парубок не міг їй відмовити.  Що ж стосується церкви, то ї думка однозначна: справжньому коханню не повинно нічого перешкоджати (вийнятком є Великий Піст). Тому одружуйтесь на здоров’я, не відкладаючи своє щастя на роки, але якщо у твоїй голові міцно оселилося переконання, що твій високосний шлюб буде невдалим, то, швидше за все, так воно і буде. Сила думки — велика сила.1У високосний рік не можна кардинально щось змінювати: правда чи ні? Як відомо, 2016 – буде роком вогняної Мавпи, і почнеться він за східним календарем – 8 лютого 2016 р. Мавпа – дуже активна і товариська істота, відповідно, наступаючий рік сприяє великій кількості спілкування і нових знайомств. Те, що починання цього року не принесуть результатів – теж міф. Саме зараз слід запам’ятати, що період під цим знаком вважається вдалим для досягнення фінансових успіхів і кар’єрних висот. Отже, з впевненістю кардинально змінюйте своє життя і здійснюйте задуми та мрії.5Існує думка, що у високосний рік зростає кількість стихійних і соціальних лих. Та давайте будемо реалістами – скільки природних катаклізмів, падінь літаків, політичних конфліктів та смертей було хоча б у 2015 році. Залишається сказати, що один день у році не має до цього ніякого відношення.4А чи чули ви, що зачинати дітей у 366-денний рік не бажано? Здається, це вже смішно! Стверджувати так це чи не так не будемо, та в одному ми впевнені точно! Діти – це найбільше щастя та найцінніший скарб, а їх народження є найбільш очікуваною подією в кожній сім’ї. Тому не варто чекати цілий рік, щоб на світ з’явилась ще одна щаслива людина та сенс вашого життя!3Та все ж одну, не зовсім хорошу, неминучу подію ми перевірили. Неприємність, яку принесе нам 2016 – на один вихідний менше! У наступаючому році на 1 травня припадає два свята — День міжнародної солідарності трудящих і Пасха. Тому перенесенню підлягає тільки один святковий день — неділя на вівторок (3 травня).

Звідси висновок, що 2016 присвячуємо змінам, успіху та народженню сенсу життя, тим більше що у нас для цього на один робочий день більше)

 

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...