Разделы:

Маршрутка-5-гривень

інфраструктура

Влада готова підвищити плату за проїзд у маршрутках Чернівців

723

18:26, 30 Май 2016

У мерії також запевнили – суворо попередили перевізників, що страйки у транспортній галузі забороненомаршруткиУ Ратуші дали зрозуміти перевізникам, що владники готові підвищувати плату за проїзд. Про це розповів міський голова Олексій Каспрук після зустрічі з підприємцями, котрі здійснюють пасажирські перевезення.
Водночас на такі поступки готові піти за умови виконання певних вимог. Одна із них – встановлення GPS-навігаторів на всі автобуси, аби була змога слідкувати за їхнім рухом.

Олексій Каспрук також повідомив ,у мерії мають намір переглянути маршрутну сітку та скасувати маршрути, котрі дублюються на тривалі дистанції, адже це призводить розпорошення пасажиропотоку та зменшення рентабельності.
– 13 соціальних маршрутів, котрі перевозять пільговиків у віддалені райони міста, плануємо передати міському комунальному підприємству «Чернівецьке тролейбусне управління», аби забезпечити пільгові перевезення у повному обсязі, – заявив Олексій Каспрук.

У мерії також запевнили – суворо попередили перевізників, що страйки у транспортній галузі заборонено законодавством, тож якщо у вівторок, 31 травня, вони не вийдуть на маршрут, як було заявлено раніше, їх у майбутньому не допустять до конкурсу.
Перевізники, у свою чергу, заявили, якщо вартість проїзду зросте, вони готові перевозити 27 тисяч пільговиків. Щоправда на яких умовах – наразі невідомо.

Раніше повідомлялося, що перевізники планують припинити роботу 31 травня, бо тривалий час працюють собі у збиток та не мають грошей на пальне і запчастини. Акцію вони позиціонують не як страйк, а як вимушену зупинку.
Водночас Олексій Каспрук на брифінгу повідомив – згідно даних податкової інспекції, більшість підприємців працювало з прибутком, заборгованості із заробітної плати перед водіями немає.

Джерело: Чернівецький промінь

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...