Разделы:

13(10)

Володимир Гройсман у Новодністровську запустив черговий агрегат ГАЕС

1340

12:08, 10 Июнь 2016

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман прибув у Новодністровськ і в повноцінному режимі запустив до роботи третій гідроагрегат Дністровської ГАЕС, після чого виступив перед колективом робітників, присутніми народними депутатами, керівниками області й краю з вітальним словом. Гройсман у Новодністровську запустив черговий агрегат ГАЕС Про це з місця події повідомляє кореспондент БукІнфо.
Перед цим прем’єр-міністр України В.Гройсман, ряд міністрів та присутній голова Чернівецької ОДА О.Фищук та голова обларади І.Мунтян оглянули верхню площадку Дністровської ГЕС.

Гройсмана супроводжують два віце-прем’єри — Володимир Кістіон і Геннадій Зубко, генеральний директор ПАТ «Укргідроенерго» Ігор Сирота та інші високопосадовці. Серед народних депутатів помічені Микола Федорук і Григорій Тіміш, міський голова Чернівців Олексій Каспрук, мер Сокирян Василь Равлик, голова Глибоцької райради Григорій Ванзуряк та інші.

Як повідомляється в офіційному прес-релізі, делегація також має оглянути інфраструктуру ГАЕС, зокрема, верхню водойму, підземний комплекс, зали агрегатів. Після цього В.Гройсман має намір провести нараду щодо енергетичного потенціалу Об’єднаної енергетичної системи України та ще одну нараду присвячену децентралізації в Україні.
Будівництво 3-го гідроагрегату ГАЕС тривало два роки. Реалізація першої черги ГАЕС розпочалася 1989 року, перший агрегат було запущено у 2010 році. Згідно з початковим проектом, Дністровська ГАЕС у Новодністровську Чернівецької області має складатися із 7-ми гідроагрегатів загальною потужністю 2268 МВт в генераторному режимі та 2947 у насосному, що ставить її на шосте місце у світі за встановленою потужністю.

8(18) Гройсман у Новодністровську запустив черговий агрегат ГАЕС 10(11) 14(8) 4(42) 11(29) 5(35)9(17) 7(21) Джерело

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...