Разделы:

Чернівці

інфраструктура

Оприлюднено перелік вулиць Чернівців, які відремонтують вже цієї осені

250

14:30, 6 Сентябрь 2018

У Чернівцях розпочався капітальний ремонт вулиць та міжбудинкових проїздів.

Чернівці з висоти_5

У Чернівцях триває ремонт вулиць та міжбудинкових проїздів. У департаменті житлово-комунального господарства міської ради повідомили терміни виконання робіт та їхню вартість.

ТОВ «Євродор» наразі закінчує ремонт на вулиці Кармелюка (від вул. Руданського до залізничного переїзду) (вартість 1 млн. 454 тис. грн.).

Продовжуються роботи з капітального ремонту вул. Переяславської (вартість 4 млн. 900 тис. грн.), їх виконує ПП «Апекс-Промбуд».
Тривають роботи з облаштування міжбудинковго проїзду за адресою вул. Героїв Майдану, 107. Вартість 2 млн. 700 тис. грн. Роботи виконує ПП «Апекс-Промбуд».

4 млн. 500 тис. грн. спрямовано на капітальний ремонт вул. Суворова, його проводить ТОВ «ЛК Машинері».

Уже виконані капітальні роботи на перехресті вул. Енергетичної та вул. Мудрого. Вартість робіт 1 млн. 456 тис. грн. (ТОВ «Євродор»).

До 1 жовтня 2018 року ТОВ «Євродор» (вартість 1 млн. 460 тис. грн.) планує закінчити роботи на вул. О. Щербанюка (від вул. Небесної сотні до вул. О. Щербанюка, 51).

У той же термін планують закінчити роботи з капітального ремонту оглядової камери на перехресті проспекту Незалежності та вулиці Небесної Сотні, що вартують 477 тис. грн., виконавець – ТОВ «Ваітлаіонс».

На 1 млн.460 тис. грн. буде виконаний капітальний ремонт вул. Дзержика(ТОВ «Європроектшляхбуд»).

На капітальний ремонт вул. Петрозаводської передбачено 990 тис. грн.

До 15 жовтня мають бути виконані такі роботи:
— з асфальтування проїзної частини 1 провулку Осіннього, роботи виконує ТОВ «Сад-Гора», вартість робіт 663 тис. 655 грн.
— ремонту тротуару на вул. Мусоргського (вартість 195 тис.грн., виконавець ТОВ «Астрея-1»).

Цей же підрядник до 20 жовтня закінчить роботи з облаштування міжбудинкового проїзду на вул. Полєтаєва, 5 (вартість робіт – 705 тис. грн.). Також це підприємство виконує роботи з асфальтування II пров. Вільшини (вартість робіт 1 млн. 460 тис. грн.).

На 31.10.2018 року планують закінчити низку робіт:

— асфальтування гравійної ділянки вулиці Корсунської. Роботи виконує ТОВ «Будторгінвест», вартість робіт 5 млн.1 00 тис. грн.
— капітальний ремонт вул. М. Огінського, куди спрямовано 2 млн. 490 тис. грн.
— капітальний ремонту вул. Білоруської (від вул. Лубенської до вул. Узбецької), які вартують 2 млн. 750 тис. грн.

Тривають проектні роботи з капітального ремонту вул. Січових Стрільців, вул. Винниченка (від вул. Миру до залізничного переїзду), вул. Героїв Майдану (від вул. Щербанюка до проспекту Незалежності).

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...