Разделы:

Без имени-1

Новости

Що буде, якщо вже з наступного місяця тарифи на проїзд підвищать?

243

20:35, 2 Март 2016

У Чернівцях уже з наступного місяця планують збільшити тарифи на проїзд у громадському транспорті. Що з цього приводу думають чернівчани, кореспонденти molbuk.ua сьогодні намагались з’ясувати під час опитування.

Бібліотекарка Люба розповідає:

«Я і моя дочка користуємося послугами громадського транспорту, але якщо збільшуються тарифи – будемо ходити пішки. Тим більше, що скоро весна, на вулиці стане тепліше, будемо більше гуляти».в_600x467А студент Володимир має пропозицію щодо такої зміни:

«Якщо підвищуються тарифи, готовий платити до 5 гривень в маршрутках, і в тролейбусах — 3 грн. Але краще нехай зроблять нічні маршрути за подвійним тарифом – думаю, що так буде ефективніше».вв_600x467Студентка Джулія каже:

«Добиратися потрібно завжди вчасно, а тому користуюся послугами громадського транспорту. Якщо підвищать тарифи – продовжу їздити».ввв_600x467Думки людей розділилися. Одні – активно користуються послугами маршрутних автобусів, інші — активні пішоходи.

Місце роботи чернівчанина Павла знаходиться в центрі міста, і це не викликає труднощів добиратися на роботу.

«Якщо чесно, то не дуже користуюся громадським транспортом, бо пересуваюся переважно по центру міста. Якщо раніше це питання мене хвилювало, то зараз ставлюся до нього нейтрально. Але підвищення тарифів мають співвідноситись із заробітними платами. Скажімо, якщо в день я буду витрачати 10 гривень на дорогу, то краще буду ходити пішки», — розповів Павло.вввв_600x467Вікторія, землемірник, категорично проти підвищення цін:

«Думаю, що не треба підвищувати проїзд. Бо люди можуть і на протести вийти, адже зарплату не підняли. Більше, як на три гривні піднімати не треба».ввввв_600x467Оксана, бібліотекар розглядає ситуацію з двох сторін.

«У нас все підвищується. Загалом я вважаю, що це негативно, але виходу не має. Кожного дня потрібно їздити і щомісячно 100 гривень з бюджету — це досить затратно. Особливо, якщо враховувати той факт, що в нас дуже велика категорія людей їздить безкоштовно. Я розумію, що вони належать до малозахищених верств населення, але мені здається, що було б доречно виплачувати пенсіонеру, скажімо, певну кількість грошей для проїзду в транспорті. Адже є люди, які безкоштовно їздять весь день, а це впливає на ціноутворення квитка на проїзд», — розмірковує чернівчанка.ввввввв_600x467

Теги:

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...