Разделы:

тролейбуси чернівці

Місто

ЄБРР пропонує Чернівцям мільйон гривень гранту та 8,5 мільйонів гривень кредиту на нові тролейбуси

980

12:09, 8 Ноябрь 2016

Європейський банк реконструкції та розвитку пропонує надати Чернівцям один мільйон гривень гранту та 8,5 мільйонів гривень кредиту на 40 нових низькопідлогових тролейбусів та запасні частини до них.

nizkopidlogovi-troleybusi

Остаточне рішення прийматимуть депутати.

Про це під час брифінгу восьмого листопада повідомив міський голова Чернівців Олексій Каспрук.

-Від четвертого листопада отримав лист від Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР). Завершується підготовка техніко-економічного обгрунтування, яке консультанти робили з тролейбусним управлінням, — зазначив О. Каспрук.

— ЄБРР пропонує нам отримати кошти – один мільйон гранту і 8,5 мільйонів гривень на нові низькопідлогові тролейбуси і, відповідно, запасні частини до них. Загалом 9,5 мільйонів гривень. Загальні умови – це кредит на 12 років, три відтермінування і кредитна ставка шість відсотків річних.

Придбання вживаних тролейбусів не змінить ситуацію в місті, переконаний мер. Чернівцям необхідні саме нові тролейбуси.

-Ми можемо купувати вживані тролейбуси – десяток. Воно нічого не змінить. Змінить ситуацію кардинально, і причому вже завтра, якщо ми купимо нові тролейбуси, які виїдуть на вулиці міста і почнуть вчасно та комфортно возити чернівчан. А потім ми будемо розраховуватися за них. Інакше накопичити на це гроші не зможемо. Такого перевиконання бюджету, як цього року, в наступному році не буде. Бюджет обіцяє бути достатньо складним і напруженим. Будуть збалансовані вже всі видатки, дохідна частина бюджету. Тобто надання нам фінансових інструментів не означає, що нам не будуть надавати відповідальність. Тому все залежить від депутатів. Повторюся, ми готові сідати з ранку до ночі і обговорювати це питання. Щоби наше місто могло бути сучасним, модернізованим, комфортним для проживання, — сказав міський голова.

Теги:

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...