Разделы:

Bez-imeni-157

Валюта

За день можна купити валюти лише на 3 тисячі гривень

24

21:11, 22 Февраль 2016

Через те, що курс валют стрімко зростає, а обмеження на купівлю іноземної валюти на добу становить не більше ніж 3000 гривень і досі діє, законно купити 100 євро однією купюрою не можна.

Цього тижня курс готівкового євро становив вже понад 30 гривень, а готівковий долар коштує більше 27 гривень, незважаючи на це, встановлені Національним банком України валютні обмеження на купівлю іноземної валюти і далі діють.

Нагадаємо, що постановою НБУ від 4.12.2015 «Про врегулювання ситуації на грошово-кредитному та валютному ринках України» введено обмеження на продаж іноземної валюти. Протягом дня банк може продати одному клієнтові суму, що не перевищує 3000 гривень в еквіваленті. Винятком є купівля готівкової іноземної валюти для виконання власних зобов’язань в іноземній валюті за кредитним договором. Цей документ чинний до 4 березня 2016 року, проте не виключено, що відповідне обмеження не буде продовжено черговим розпорядженням Нацбанку.

Таким чином, законослухняний громадянин не може купити валюти більше, ніж на 3 тисячі гривень за день, а це вже менше, ніж 100 євро, адже на готівковому ринку євровалюту міняють по курсу майже 1 до 31 гривні. Тобто для того, щоб не користуватися послугами незаконних валютників, які продають будь-які суми, доведеться довго бігати по офіційних обмінниках у пошуках дрібних купюр.

Джерело: Від і до

 

Теги:

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...