Разделы:

Туризм

За минулий рік буковинські лісові угіддя відвідали близько 1500 туристів

312

13:31, 5 Январь 2016

У лісах Берегометського лісмисливгоспу та Путильського лісгоспу, що у Чернівецькій області, за 2015 рік відпочили близько 1500 осіб. Як повідомили БукІнфо в прес-службі лісівників, саме на базі цих підприємств чи не єдині в Україні буковинські лісівники розвивають туризм в гірській лісовій місцевості.

«На перший погляд, це ще невелика кількість відпочивальників, — каже заступник директора з благоустрою рекреації туризму та комунікацій ДП «Берегометське ЛМГ» Тетяна Тирон, — Однак такий результат свідчить про успішне майбутнє цього напряму».

Лісогосподарські підприємства покращують умови для відпочинку відвідувачів. Як зазначає Т. Тирон, ДП «Берегометське ЛМГ» відремонтувало будинок для відпочинку «Мигово-Майдан». Біля нього збудували дитячий спортивний майданчик. Також здійснили благоустрій зон відпочинку Мигівського, Чемернарського та Гірсько-Кутського лісництв. Підприємство планує розширити рекреаційну територію в урочищі Крутогузи. Також хоче збудувати ще один пункт відпочинку для прийому 6-8 відпочивальників.

Джерело: БукІнфо

 

Теги:

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...