Разделы:

maydan 2

Місто

Замість ТЦ «Майдан» у Чернівцях постане сучасний мультифункціональний комплекс

1717

9:01, 26 Апрель 2016

Презентація проекту реновації торгівельного центру Майдан та розвитку прилеглої території відбудеться 26 квітня в Ратуші Чернівців. maydan Інвестор та девелопер – компанія Град Інвест презентує проект сучасного мультифункціонального житлово-торгівельно-відпочинкового комплексу, який планують звести у Чернівцях замість існуючого ТЦ Майдан. Вартість проекту становить 1,4 млрд. гривень, термін реалізації – 3 роки.

Меморандум про наміри та співробітництво у реалізації зазначеного проекту 26 квітня підпишуть міський голова Олексій Каспрук та уповноважений представник компанії-інвестора Володимир Руснак.

Дата та проведення презентації: 26 квітня, 14.00
Місце: м.Чернівці, Центральна площа, 1 Ратуша, сесійна зала.

Довідка про компанію:

Град Інвест – інвестиційно-девелоперська компанія, в управлінні якої знаходяться торгівельно-розважальні центри та спортивні об’єкти в різних містах України, зокрема в Києві , Львові, Луцьку, Одесі, Чернівцях, Сумах, Житомирі.

В Чернівцях компанія володіє та управляє ТЦ Майдан. Нещодавно компанія завершила будівництво та урочисто презентувала відкриття спортивно-оздоровчого комплексу мережі SportLife. Сума інвестицій в проект становила понад 50 мільйонів гривень.

Джерело

Теги:

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...