Разделы:

maxresdefault

Культура

Злата Огнєвіч назвала Чернівці «українською перлиною»

677

16:23, 25 Май 2016

Чернівці з концертом відвідала відома українська співачка Злата Огнєвіч.1464170314_1464121979_dsc_6664

Після виступу співачка поділилася з кореспондентом одного із чернівецьких видань враженнями від глядачів і міста загалом.

— Вперше в Чернівцях я була дуже давно. Це був якийсь закритий захід, на який ми з командою приїхали. Це було десь за містом. Ми відпрацювали і пішли, тому толком я місто не побачила. А минулого року я приїхала в Чернівці, у вашу музичну школу № 1, з майстер-класом. Дуже багато спогадів у мене і асоціацій із цим прекрасним містом.

Злата Огнєвіч назвала Чернівці «українською перлиною», адже саме звідси вийшли у світ багато відомих людей. Чернівецькі глядачі прийняли співачку дуже тепло.

-Гарно приймали мене чернівчани. Особливо добре реагували на народні пісні, які у вас тут народилися. Я взагалі дуже люблю Чернівці. Тут живе моя близька подруга, яка народилася в Криму, вийшла заміж і переїхала сюди. Подобається ваше місто, бо в нього дуже багата історія. Чудова архітектура, і якби це все зберігали належним чином — було би прекрасно. Мені дуже подобається старовинна частина міста. Навіть зізнаюсь, що вона мені подобається більше ніж нова, мабуть як і всім. Дуже люблю гуляти центром, бо там є дуже смачненькі кав`ярні, — ділиться співачка.

Джерело

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...