Разделы:

U9J9MDON35TqFeaJJCxk.w695

Зняв свій статевий акт на відео та розмістив на порносайті. Суд виніс вирок порушнику

112

14:29, 19 Июнь 2019

Change

Найбільш цікаві новини

Засуджений займався сексом на території недіючого цукрового заводу в селі Нелипівці Кельменецького району, про це повідомляє Інформаційне агенство АСС.

У Чернівецькій області суд оштрафував мешканця села Нелипівці Кельменецького району за те, що той зняв на відео свій статевий акт з іншою особою та розмістив його на порносайті. Про це йдеться на сайті Єдиного державного реєстру судових рішень. Зокрема, судом встановлено, що обвинувачений 2 жовтня 2018 року на території недіючого цукрового заводу в селі Нелипівці Кельменецького району за допомогою відеокамери на своєму планшеті незаконно зняв свій статевий акт з іншою особою. Потім цей відеозапис розмістив на сайті www.pornhub.com.

Згідно із висновком мистецтвознавчої експертизи у цьому відео містяться ознаки порнографії і воно належить до продукції порнографічного характеру. Таким чином, чоловік порушив частину 2 статті 301 КК України, а саме виготовлення, переміщення та розповсюдження відеопродукції порнографічного характеру. Обвинувачений уклав угоду із прокурором, яку Кельменецький районний суд затвердив та визнав чоловіка винним і призначив 1700 гривень штрафу. Крім того, чоловіку доведеться оплатити 1859 гривень, яку витратили на залучення експерта.

Читайте також: Сьогодні у Чернівцях без води залишились 16 вулиць (СПИСОК)

 

Loading...
Загрузка...

Читайте также

Загрузка...