Разделы:

Личности

День народження Грети Гарбо: 15 маловідомих фактів з життя загадкової зірки

486

12:55, 18 Сентябрь 2018

Change

Найбільш цікаві новини

Найбільш загадкова постать Голлівуду, одинока зірка Грета Гарбо святкувала би сьогодні 113 років із Дня свого народження. Кому ж світила її посмішка, чим вона запам’яталася та який слід залишила по собі — далі у підбірці фактів із життя актриси.

http://www.lifetimetv.co.uk/

http://www.lifetimetv.co.uk/

 1. У 1954 році Грета отримала премію “Оскар” за значний вклад у розвиток кінематографу.
 2. У 1999 році Американський інститут кіномистецтва опублікував список із 25 найвидатніших актрис, у якому міс Гарбо була на 5 сходинці.
 3. Коли актрисі виповнилось 13, з життя пішла її матір, тому дівчинці довелося кинути школа та піти працювати. Свої перші гроші Грета отримала за допомогу у місцевому перукарському салоні.

  theplace.ru

  theplace.ru

 4. Вперше на камеру Грета почала працювати, знімаючись для реклами стокгольмського універмагу, у якому працювала, лише після того її помітили.
 5. Дівчина справила неабияке враження на Луїса Б. Майєра,що працював у студії Metro-Goldwyn-Mayer, і отримала шанс розвитку кар’єри.
 6. Коли Гарбо переїхала до США,були зроблені фотопроби. Результати стали потрясінням для всієї команди: лице дівчини своїми пропорціями нагадувало кращі зразки античних скульптур, а пропорції тіла повністю відповідали античному еталону — Венері Мілоській.

  Грета Гарбо

  http://www.tfo.su/

 7. Всього Грета знялась у 25 стрічках.
 8. Серце красуні певний час належало колезі Джону Гілберту, але в останній момент актриса скасувала весілля. За своє життя вона так ні разу і не була заміжньою.
 9. Подейкують, що у Гарбо були і нетрадиційні нахили — вона крутила романи із актрисою Луїзою Брукс и письменницею Мерседес де Акостою.

  Грета Гарбо

  http://www.lifetimetv.co.uk/

 10. Сер Бітон, офіційний фотограф Британської корони, що побачив Грету після 14 років розлуки залишився обуреним: актриса запросила його до свого помешкання, але так і не дозволила йому ввімкнути світло, аби розгледіти її оселю та її саму.
 11. Бітон добивався руки Гарбо більше 20 років, але так і не почув заповітне “так”. Після його смерті у його помешканні знайшли засушену троянду, подаровану актрисою 20 років тому.
 12. Найбільшої популярності актрисі принесли її ролі у німому кіно.
 13. Друзі Грети вважали її егоїстичною та схожою на малу дитину, яка думає, що її повинен любити і бавити весь світ. Вона, натомість, не відповідала взаємністю та щирістю.
 14. У свої 36 Гарбо вирішила стати легендою, змінивши ім’я на видумане “міс Гаррієтт Браун” та зникнувши у апартаментах готелю у Нью-Йорку.
 15. Завдяки зв’язкам та впливовості Гарбо, вдалося налагодити сітку агентів, що завадили фашистам створити атомну бомбу.

  Грета Гарбо

  http://s019.radikal.ru/

 

Loading...

Читайте также