Разделы:

kofe

Здоров`я

Дієтологи розповіли, що робить каву шкідливим напоєм

2096

9:30, 7 Октябрь 2020

Change

Найбільш цікаві новини

Іспанські лікарі-дієтологи розповіли, що кава має низку корисних властивостей, але є одна умова, яка може позитивний ефект звести нанівець. Мовиться про те, з чим ви їсте каву. Експерти розповіли, що саме може перетворити каву на шкідливий напій.

За словами дієтологів, каву роблять шкідливим доданий у неї цукор, а також випічка, повна швидких вуглеводів, пише maximum.fm

Іспанські дієтологи Аітора Санчес і Клаудіа Брассеско розповіли, що помірне споживання кави є скоріше корисним, а не шкідливим для здоров’я. Зокрема, воно служить профілактикою цирозу печінки, знижує ризик розвитку раку печінки та простати, а також покращує чутливість до інсуліну.

Крім того, пиття кави сприяє захисту від виникнення серцево-судинних захворювань. Недавні дослідження вказали на зв’язок прийому кави та поліпшення стану серцево-судинної та цереброваскулярної систем: учені вважають, що напій активізує кровообіг, завдяки чому насичення важливих органів киснем стає більш істотним.

Читайте також: Три способи позбутися нежиті без ліків

Однак, підкреслюють іспанські дієтологи, неправильне споживання кави значно скорочує корисний потенціал цього напою та може робити його шкідливим для організму. Якщо разом з ним з’їдається щось некорисне, це негативно позначається на властивостях напою, стверджують експерти.

Найшкідливіше в каві – це печиво, цукор і випічка, з якими ми її п’ємо, – сказав з цього приводу Аітора Санчес.

Крім того, потенційно шкідливим є щоденне пиття розчинної кави. Фахівці пояснили, що через глибокий ступінь перероблення у такому продукті збільшується кількість акриламіду, утвореного при приготуванні їжі з використанням дуже високих температур. Ця речовина, вважає низка учених, негативно впливає на здоров’я, а також може діяти як канцероген.

Теги:

Loading...

Читайте также