Разделы:

ekologichni avtomobili

Авто

Екологічні автомобілі: майстри показали свої винаходи (ВІДЕО)

424

18:00, 21 Ноябрь 2018

РАНОК З ІНТЕРОМ

Самое важное и актуальное — в программе «РАНОК З ІНТЕРОМ» по будням с 7 до 10 утра на телеканале «Интер» .

Американка Розалі Реймер виступає на гігантському авто, виконуючи неймовірні трюки на різних екстрим-шоу. Зараз вона закінчує Технологічний інститут Джорджії і вже розробляє власний величезний джип на екологічному пальному.

В Австрії з’явилися дві спортивні машини, на вигляд — дуже дорогі, але їздять при цьому аж надто  повільно. Секрет у тому, що зовні це розкішне авто, а всередині — велосипед. Ось такий трюк від австрійського винахідника Ганнеса Лангедера.Так, на цій машині не розженешся, зате не треба платити за пальне. Отже, дешево, стильно і не шкодить довкіллю.

Читайте також У Парижі влаштували розпродаж бюджетних електромобілів

Переносимось до США. Ще один автомобіль, що має вигляд на мільйон, хоча зібраний із металобрухту. Механік Метт Макентегарт фактично рятує авто звалища, забираючи звідти деталі та пошкоджений метал і перетворюючи все це на неймовірно елегантні автомобілі.

ekologichni avtomobili

Інженер, конструктор та винахідник. Йому вже 77, але він і досі не полишає надії створити справжній, надійний електромобіль. Знайомтесь: Едуард Григорович Рудик.

Майстер демонструє свій так званий електро-скутер, на створення якого винахідника надихнули японські рикші. Втім, це лише верхівка айсберга. Варто лише зайти до гаража-майстерні.

Кріпак, Панько, Метелик, Кречет — це все маленькі електромобілі, і кожній новій моделі Едуард Григорович дає власні імена.

Більшу половину життя Едуард Григорович присвятив розробці та створенню електромобілів. Запускати їх у серійне виробництво всі заводи відмовлялися, втім, винахідник не впадає у відчай: щодня переглядає креслення і продовжує вдосконалювати свої моделі.

Незважаючи на вік, він завжди радий попрацювати в улюбленій майстерні, адже вірить: це його покликання.

 

Loading...

Читайте также