Разделы:

besp

25 грудня 0 19:00 грандіозний концерт!

12

Дата: 31.12.2015

Время: 01:15

Цена:

Место проведения:

Загрузка карты ....

Подробнее:

25 грудня 0 19:00 грандіозний концерт!

Група «résonance» це одночасно і камерна частина симфонічного оркестру і сучасна рок-група. В репертуарі гурту — твори, які вже давно увійшли до золотого фонду людства, музика, створена найталановитішими людьми планети.

У програмі концерту «Рок хіти. White tour» System of a Down, Гражданская Оборона, The Prodigy, 30 Seconds to Mars, Rammstein, Metallica, Muse, AC/DC, The Who, АукцЫон, Blur, Найк Борзов, Led Zeppelin, Limp Bizkit, Placebo.

Сяйво геніальної рок-музики стає ще більш відкритим, а професійний підхід музикантів, багатство скрипок, благородність альтів, шарм віолончелей, могутність контрабаса і рок-н-рольна свобода барабанів роблять його насиченим і барвистим, в тому числі завдяки проробленим аранжуванням спеціально для камерного гурту симфонічного оркестру «résonance».

Музиканти гурту «résonance» — це викладачі консерваторії, музиканти філармонії, оперного театру, будинку органної та камерної музики з різних міст України .

Будущие события

Нет Мероприятия

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.