Разделы:

Группа Назарет
Встреча

Автограф-сессия группы NAZARETH

103

Дата: 22.04.2016

Время: 15:00 - 17:00

Цена: вход по акредитации

Место проведения: Docker's Паб

Загрузка карты ....

Подробнее:

Группа NAZARETH накануне сольного концерта в Киеве, даст пресс-конференцию и автограф-сессию в Docker’s/г. Киев/ ул. Крещатик/15. В 2016 году группа NAZARETH отправляется в большой европейский тур и начинается турне с Украины.

Рок-группа "Назарет"

Рок-группа «Назарет»

NAZARETH — шотландская группа, которая была создана в 1968 музыкантами The Shadettes в состав вошли: вокалист Дэн Маккаферти, гитарист Мэнни Чарлтон, басист Пит Эгнью и барабанщик Дэрел Свит. В августе 2013 года Дэн Маккаферти вынужден был покинутьNAZARETH из-за заболевания дыхательных путей, но всё же смог записать вместе с группой альбом «Rock ‘n’ RollTelephone».

Музыканты  группы "Назарет"  на сцене уже 48 лет!

Музыканты группы «Назарет» на сцене уже 48 лет!

Новым вокалистом группы NAZARETH стал Карл Сентанс, который работал вместе с Филом Кэмпбелом «Motorhead» в начале 80-х и был у истоков хэви-металлической легенды из Уэльса PersianRisk, с которой он записал две студийные пластинки.

И так, поклонникам творчества легендарной группы — представляется возможность пообщаться с новым вокалистом, а также поговорить о творчестве и о планах.
Аккредитацию можно получить по телефону:

PR manager VIP MUSIC: 066 384 20 29.

Будущие события

аз_04-03-625-345

Безкоштовна онлайн-конференція про маркетинг «Анатомія змін»

Дата: 16.04.2021

Цена: бесплатно

Весна у розпалі, а тому час оновити не лише гардероб, а й прийоми, які ви звикли використовувати у своєму бізнесі. Адже тренди стосуються не тільки фешену, і правила гри у маркетинговому світі постійно змінюються. Тому так важливо бути в курсі нових тенденцій, щоб хутенько підлаштуватись під них. 

 

16 квітня відбудеться безкоштовна онлайн-конференцію «Анатомія змін: Що далі?», тема якої маркетинг. Йтиметься про тренди, на яких цьогоріч будуть розставлені акценти.

 

Виступатимуть надзвичайно круті спікери:

  • Альона Алексійчук, засновниця агенції Okay Monday, розкаже про тренди в маркетингу 2021

 

  • Валерія Толочина, директорка з маркетингу в MEGOGO, в режимі живого інтерв’ю поділиться, як перемагати в погоні за увагою клієнта

 

  • Олександр Смірнов, креативний директор та керуючий партнер агенції TABASCO, розповість про бойову магію комунікацій: мистецтво впливу

 

  • Юрій Гладкий, CEO агенції GRAPE, розкаже про персоніфікацію бізнесу і роботу з лідерами думок.
  • Вікторія Абед, директорка з маркетингу та продажів у «Бітрікс24», поділиться тим, як поєднувати маркетинг та продажі.
  • Дмитро Лисицький, співзасновник проєкту Influ2, розкаже про account-based стратегії.
  • Аліна Дикуха, СЕО онлайн-сервісу 13chats, група компаній SendPulse, розповість про месенджер-маркетинг, чат-боти та спілкування з клієнтами на новому рівні.
  • Ніна Коробко, креативна директорка Oh My Look, говоритиме про бренди в Instagram: принципи комунікації, типові помилки, світові практики.

Не пропустіть! Буде захоплююче та інформативно.

 

      Зареєструйтесь на конференцію
Участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації https://bit.ly/2POednF