Разделы:

marchfortel

Березневий Фортель

834

Дата: 04.03.2017 - 05.03.2017

Время: 00:00

Цена:

Место проведения:

Загрузка карты ....

Подробнее:

4 – 5 березня: ярмарок хендмейду «Чернівецький Фортель» повертається на улюблену локацію та пропонує чернівчанам разом зустрічати весну.

Лише тиждень тому соціально-культурний start-up «Чернівецький Фортель» презентував свої здобутки на IX Міжнародній конференції Українського форуму благодійників в Києві. 400 учасників, представники 11 країн та найкращі українські соціальні ініціативи – заради такого рівня варто працювати та розвиватися далі.

У перші весняні вихідні майстри Фортелю чекають усіх своїх прихильників на звичайній локації, вул. О. Кобилянської з 10.00 до 19.00. Зважаючи на наближення весняних свят, відвідувачі ярмарку зможуть придбати косметику ручної роботи, прикраси, декупажні вироби, іграшки, вироби з дерева та кераміки, стильні еко-сумки, аксесуари для дівчат та безліч інших спокус. Обирати подарунки для важливих, коханих, небайдужих людей на Фортелі вже стало трендом цього року.

Важливо також не забувати про соціальний сенс Фортелю, адже кожен учасник ярмарку погоджується віддати частинку свого заробітку на потреби бездомних людей, якими опікується громадська організація «Народна допомога Україна».

Будущие события

Нет Мероприятия

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.