Разделы:

Концерт

Billy Talent

54

Дата: 29.07.2017

Время: 19:00

Цена: 900 грн.

Место проведения: Atlas

Загрузка карты ....

Подробнее:

Канадские панк-рокеры Billy Talent.

Музыканты презентуют украинским фанам новую пластинку Afraid of heights, которая увидела свет в июле 2016 года и является пятым студийным лонгплеем коллектива. Billy Talent — коллектив, образованный в Онтарио в 1993 году под названием Pezz и только в 1998 году обретший всем знакомое имя Billy Talent. Сменой названия послужила угроза пятитысячного иска от американской группы Pezz и ее звукозаписывающей компании.

Удивительно, но за 24 года своего существования группа ни разу не меняла своего состава, все участники стоят у самых истоков. Их музыка отличается необычайной насыщенностью, уникальным звучанием, мощными элементами хардкора и зажигательным поп-панком. Billy Tаlent уже не в первый раз посетят Украину и с предыдущего визита фанатов у них определенно прибавилось. Парни подкупают своей искренностью, философскими текстами и бескомпромиссной гражданской позицией. Сейчас они находятся в мировом турне в поддержку альбома, в рамках которого заглянут и в нашу столицу.

 

«Куда пойти в Киеве?» на Facebook!
Подписывайтесь на нашу страницу «Куда пойти в Киеве?» на Facebook. Мы расскажем Вам о самых интересных местах Киева!

Будущие события

аз_04-03-625-345

Безкоштовна онлайн-конференція про маркетинг «Анатомія змін»

Дата: 16.04.2021

Цена: бесплатно

Весна у розпалі, а тому час оновити не лише гардероб, а й прийоми, які ви звикли використовувати у своєму бізнесі. Адже тренди стосуються не тільки фешену, і правила гри у маркетинговому світі постійно змінюються. Тому так важливо бути в курсі нових тенденцій, щоб хутенько підлаштуватись під них. 

 

16 квітня відбудеться безкоштовна онлайн-конференцію «Анатомія змін: Що далі?», тема якої маркетинг. Йтиметься про тренди, на яких цьогоріч будуть розставлені акценти.

 

Виступатимуть надзвичайно круті спікери:

  • Альона Алексійчук, засновниця агенції Okay Monday, розкаже про тренди в маркетингу 2021

 

  • Валерія Толочина, директорка з маркетингу в MEGOGO, в режимі живого інтерв’ю поділиться, як перемагати в погоні за увагою клієнта

 

  • Олександр Смірнов, креативний директор та керуючий партнер агенції TABASCO, розповість про бойову магію комунікацій: мистецтво впливу

 

  • Юрій Гладкий, CEO агенції GRAPE, розкаже про персоніфікацію бізнесу і роботу з лідерами думок.
  • Вікторія Абед, директорка з маркетингу та продажів у «Бітрікс24», поділиться тим, як поєднувати маркетинг та продажі.
  • Дмитро Лисицький, співзасновник проєкту Influ2, розкаже про account-based стратегії.
  • Аліна Дикуха, СЕО онлайн-сервісу 13chats, група компаній SendPulse, розповість про месенджер-маркетинг, чат-боти та спілкування з клієнтами на новому рівні.
  • Ніна Коробко, креативна директорка Oh My Look, говоритиме про бренди в Instagram: принципи комунікації, типові помилки, світові практики.

Не пропустіть! Буде захоплююче та інформативно.

 

      Зареєструйтесь на конференцію
Участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації https://bit.ly/2POednF