Разделы:

Blood Brothers
Концерт

Blood Brothers

89

Дата: 08.06.2017

Время: 20:00

Цена: от 250 грн. до 450 грн.

Место проведения: Atlas

Загрузка карты ....

Подробнее:

Кто такие Blood Brothers? Это единственный в СНГ официальная Iron Maiden трибьют группа! Несмотря на свой относительно молодой возраст, Blood Brothers уже успели себя зарекомендовать, как один из самых крутых и профессиональных трибьютов в Европе.

За 6 лет существования ребята успели выступить практически в каждом уголке нашей страны! Прогремели на мощных фестивалях Украины, среди которых: «Запад», «Прекрасный Город», «The Best City». Именно Blood Brothers были приглашены на разогрев ex-вокалистов Iron Maiden Блейза Бейли и Пола Диана во Дворец спорта. Которые в свою очередь выделили безупречное исполнение и шоу, которое воспроизводит группу. В последнее время Blood Brothers пользуются большим спросом в странах ЕС, где ребята регулярно проводят гастроли. Blood Brothers не просто качественное выполнение легендарной музыки Iron Maiden — это шоу, динамика и энергетика! Ребята оставляют только положительные впечатления в каждом городе, где выступают.

 

«Куда пойти в Киеве?» на Facebook!
Подписывайтесь на нашу страницу «Куда пойти в Киеве?» на Facebook. Мы расскажем Вам о самых интересных местах Киева!

Будущие события

аз_04-03-625-345

Безкоштовна онлайн-конференція про маркетинг «Анатомія змін»

Дата: 16.04.2021

Цена: бесплатно

Весна у розпалі, а тому час оновити не лише гардероб, а й прийоми, які ви звикли використовувати у своєму бізнесі. Адже тренди стосуються не тільки фешену, і правила гри у маркетинговому світі постійно змінюються. Тому так важливо бути в курсі нових тенденцій, щоб хутенько підлаштуватись під них. 

 

16 квітня відбудеться безкоштовна онлайн-конференцію «Анатомія змін: Що далі?», тема якої маркетинг. Йтиметься про тренди, на яких цьогоріч будуть розставлені акценти.

 

Виступатимуть надзвичайно круті спікери:

  • Альона Алексійчук, засновниця агенції Okay Monday, розкаже про тренди в маркетингу 2021

 

  • Валерія Толочина, директорка з маркетингу в MEGOGO, в режимі живого інтерв’ю поділиться, як перемагати в погоні за увагою клієнта

 

  • Олександр Смірнов, креативний директор та керуючий партнер агенції TABASCO, розповість про бойову магію комунікацій: мистецтво впливу

 

  • Юрій Гладкий, CEO агенції GRAPE, розкаже про персоніфікацію бізнесу і роботу з лідерами думок.
  • Вікторія Абед, директорка з маркетингу та продажів у «Бітрікс24», поділиться тим, як поєднувати маркетинг та продажі.
  • Дмитро Лисицький, співзасновник проєкту Influ2, розкаже про account-based стратегії.
  • Аліна Дикуха, СЕО онлайн-сервісу 13chats, група компаній SendPulse, розповість про месенджер-маркетинг, чат-боти та спілкування з клієнтами на новому рівні.
  • Ніна Коробко, креативна директорка Oh My Look, говоритиме про бренди в Instagram: принципи комунікації, типові помилки, світові практики.

Не пропустіть! Буде захоплююче та інформативно.

 

      Зареєструйтесь на конференцію
Участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації https://bit.ly/2POednF