Разделы:

dasha-suvorova
Концерт

Большой сольный концерт Даши Суворовой

228

Дата: 02.12.2016

Время: 19:00

Цена: 190 - 390 грн.

Место проведения: Atlas (Юность)

Загрузка карты ....

Подробнее:

2 декабря в клубе Atlas состоится большой сольный концерт Даши Суворовой, в рамках которого певица исполнит более двадцати композиций с пластинок «Космонавт», «Насморк», «312 закрыта» и нового украиноязычного альбома «Додому».

Этот концерт станет первым сольным выступлением Суворовой в Киеве за последние два года и, по сути, первым громким знакомством с киевской публикой. «Раньше я в основном играла камерные концерты: либо выступала на квартирниках, либо читала стихи», — рассказывает Даша.

Но концерт в Atlas не будет акустическим: зрители смогут услышать выступление полного состава группы.

Даша Суворова долгое время молчала. «Когда тебе нечего сказать, ты не даешь концерты, — говорит она. – В моей жизни был период, когда мне хотелось просто помолчать, разобраться в себе и в своей музыке». Однако теперь пришел момент, когда певице есть что сказать и есть что обсудить со слушателями. Все это она сделает 2 декабря посредством лучших своих песен и, возможно, стихотворений собственного авторства. «Мне не хочется, чтобы этот концерт был монологом. Я надеюсь, это будет хороший, полноценный разговор со зрителем», — добавляет певица.

Будущие события

аз_04-03-625-345

Безкоштовна онлайн-конференція про маркетинг «Анатомія змін»

Дата: 16.04.2021

Цена: бесплатно

Весна у розпалі, а тому час оновити не лише гардероб, а й прийоми, які ви звикли використовувати у своєму бізнесі. Адже тренди стосуються не тільки фешену, і правила гри у маркетинговому світі постійно змінюються. Тому так важливо бути в курсі нових тенденцій, щоб хутенько підлаштуватись під них. 

 

16 квітня відбудеться безкоштовна онлайн-конференцію «Анатомія змін: Що далі?», тема якої маркетинг. Йтиметься про тренди, на яких цьогоріч будуть розставлені акценти.

 

Виступатимуть надзвичайно круті спікери:

  • Альона Алексійчук, засновниця агенції Okay Monday, розкаже про тренди в маркетингу 2021

 

  • Валерія Толочина, директорка з маркетингу в MEGOGO, в режимі живого інтерв’ю поділиться, як перемагати в погоні за увагою клієнта

 

  • Олександр Смірнов, креативний директор та керуючий партнер агенції TABASCO, розповість про бойову магію комунікацій: мистецтво впливу

 

  • Юрій Гладкий, CEO агенції GRAPE, розкаже про персоніфікацію бізнесу і роботу з лідерами думок.
  • Вікторія Абед, директорка з маркетингу та продажів у «Бітрікс24», поділиться тим, як поєднувати маркетинг та продажі.
  • Дмитро Лисицький, співзасновник проєкту Influ2, розкаже про account-based стратегії.
  • Аліна Дикуха, СЕО онлайн-сервісу 13chats, група компаній SendPulse, розповість про месенджер-маркетинг, чат-боти та спілкування з клієнтами на новому рівні.
  • Ніна Коробко, креативна директорка Oh My Look, говоритиме про бренди в Instagram: принципи комунікації, типові помилки, світові практики.

Не пропустіть! Буде захоплююче та інформативно.

 

      Зареєструйтесь на конференцію
Участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації https://bit.ly/2POednF