Разделы:

maxresdefault-1024x561
Чемпіонат світу

Чемпіонат світу з мотокросу

703

Дата: 05.05.2017

Время: 10:00

Цена: 100-3000 грн.

Место проведения: Міжнародний спортивний центр «Суперкрос»

Загрузка карты ....

Подробнее:

Все відбувається на ваших очах: траса мотокросу, віражі, трампліни, тридцять екіпажів та шістдесят мотогонщиків, які завмерли на старті, збираючись силою та духом та з надією на перемогу.

17458176_394753350895656_cut.jpg.22abb23537a58bb27d53218e2c3fbf01

Виблискує зелений прапор і десятки тисяч уболівальників замовкають під акомпанемент всезростаючого гулу моторів. Спрацьовує стартовий пристрій і гонщики, немов стріли, зриваються з місця. Снопи ґрунтових струменів б’ють з під коліс мотоциклів, виблискують колісні спиці, розтинаючи повітря, що стогне, повітря МОТОКРОСУ, просочене сумішшю бензину і мастила.
Вдихнувши цей аромат, ніхто не в силах забути його на все життя.Боротьба на кожному сантиметрі гоночної траси . Всі ми знаємо, як стародавні Бої Гладіаторів розбурхували кров звичайних громадян, так от МОТОКРОС – це гладіаторські бої XXI століття.!

В кожному заїзді необхідно максимально швидко долати кожне коло із 17 віражів та 14 трамплінів довжиною більше 30 метрів по повітрю. Екіпажами ведеться напружена та безкомпромісна боротьба. Сміливці-гонщики на межі людських можливостей долають перешкоди, а тисячі уболівальників благають про перемогу своїх улюбленців-гладіаторів.
Мотокрос – це не просто ЕКСТРИМ, це СУПЕРЕКСТРИМ, це вибух адреналіну, що не залишає жодної людини байдужої до побаченого.

У відмінності від аналогів в інших технічних видах спорту, в мотокросі немає коконів, що не згорають, бережуть пілотів F1 (формула 1), немає дуг і укріплених труб, що зберігають пілотів гоночних автомобілів, немає кузовів і ребер жорсткості – є тільки нестримний, змінюваний каледойскопом навколишній світ, Траса, Вітер і невгасиме бажання перемоги!

МОТОКРОС – це Траса, Людина та Мотоцикл.

МОТОКРОС СЕРЕД ЕКІПАЖІВ – синхронність думок, розрахунків та дій двох, що стають одним цілим. Два гонщики, три колеса, один мотоцикл – єдина перемога!

Будущие события

Нет Мероприятия

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.