Разделы:

Choir Smiles
Концерт

Choir Smiles

16
Вокальное шоу «Choir Smiles» языком известных произведений классической музыки повествует историю любви.

Дата: 04.04.2017

Время: 19:00

Цена: от 80 грн. до 100 грн.

Место проведения: Дом Актера

Загрузка карты ....

Подробнее:

Главные герои – мимы, отчаянно смешны и откровенно иные. И из-за этого возникает и уже нас не оставляет сомнение, а настоящая ли эта история, а настоящая ли эта любовь… А еще толпа вокруг забавляется, по большей части насмехаясь – кое-кто утонченно, другие – удаваясь к откровенному фарсу. Блестящие выходки окружения наших героев лишь увеличивают их отчужденность и острое ощущение карнавальной мистификации. Перипетии и финал истории непредсказуемы!

Все композиции будут звучать в оригинальном современном переводе «a сappella» в исполнении певцов и солистов Академического камерного хора «Крещатик». Прозвучат произведения: Ж.Бизе, Дж. Россини, Дж. Верди, Дж. Пуччини, В.А.Моцарта, Л.Бетховена, Й.Штрауса, М.Равеля, Ж.Оффенбаха, Ю.Фучика. В программе много неожиданностей, воспринимайте их с улыбкой!

 

«Куда пойти в Киеве?» на Facebook!
Подписывайтесь на нашу страницу «Куда пойти в Киеве?» на Facebook. Мы расскажем Вам о самых интересных местах Киева!

Будущие события

аз_04-03-625-345

Безкоштовна онлайн-конференція про маркетинг «Анатомія змін»

Дата: 16.04.2021

Цена: бесплатно

Весна у розпалі, а тому час оновити не лише гардероб, а й прийоми, які ви звикли використовувати у своєму бізнесі. Адже тренди стосуються не тільки фешену, і правила гри у маркетинговому світі постійно змінюються. Тому так важливо бути в курсі нових тенденцій, щоб хутенько підлаштуватись під них. 

 

16 квітня відбудеться безкоштовна онлайн-конференцію «Анатомія змін: Що далі?», тема якої маркетинг. Йтиметься про тренди, на яких цьогоріч будуть розставлені акценти.

 

Виступатимуть надзвичайно круті спікери:

  • Альона Алексійчук, засновниця агенції Okay Monday, розкаже про тренди в маркетингу 2021

 

  • Валерія Толочина, директорка з маркетингу в MEGOGO, в режимі живого інтерв’ю поділиться, як перемагати в погоні за увагою клієнта

 

  • Олександр Смірнов, креативний директор та керуючий партнер агенції TABASCO, розповість про бойову магію комунікацій: мистецтво впливу

 

  • Юрій Гладкий, CEO агенції GRAPE, розкаже про персоніфікацію бізнесу і роботу з лідерами думок.
  • Вікторія Абед, директорка з маркетингу та продажів у «Бітрікс24», поділиться тим, як поєднувати маркетинг та продажі.
  • Дмитро Лисицький, співзасновник проєкту Influ2, розкаже про account-based стратегії.
  • Аліна Дикуха, СЕО онлайн-сервісу 13chats, група компаній SendPulse, розповість про месенджер-маркетинг, чат-боти та спілкування з клієнтами на новому рівні.
  • Ніна Коробко, креативна директорка Oh My Look, говоритиме про бренди в Instagram: принципи комунікації, типові помилки, світові практики.

Не пропустіть! Буде захоплююче та інформативно.

 

      Зареєструйтесь на конференцію
Участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації https://bit.ly/2POednF